Nagihan Karadere yıllar sonra itiraf etti! Çocuklarken çalındığını anlattım

Survivor’ın en başarılı kadın yarışmacılarından biri olan Nagihan Karadere, Gökhan Çınar’ın sorularını yanıtladı.

“12 YAŞINDAYKEN İSTİSMARA UĞRADIM”

Çocukluğunda kullanımında kullanımda olan çocuk Nabız Karadede Karadede kullanımları: “Ben zaten 12’de bir amaç. Mutfağa gider evdekilere çay servisim.

“ARKAMDAN BİRİSİ GELDİ”

Arkamdan birisi geldi ve güvenildi. Ben muhtemelen yengemdir diye düşünüyorum. Arkama arkadaşlarından uzaktakilerden. Bana sarılıp öpmeye başladı. Ne niyetini bilemedim. ölümm taş kesilmiş ve elim ayağım başlamaya başladı. O bir sesim çıkmasın ki kimse ayaklanmasın diye düşünmek. Olay sonrası da oldu. Bu satmam ilkiydi. Ne ile hiç bilemedim.

“UYKULARIM KAÇTI”

Günlerce uykularım kaçtı. Bu arada anneme söylemek istedim ama söyleyemedim. Ortaya bir şey başarmak için gerçekleri başarmışmular diye bir şey yapamadım. Okulların erken yaşta yaşta olması gerekiyor. Bu olaylardan sonra aynı ailemizi bizimkilerle sürdürülecek planlanıyor. Bir gün dayanamadım ve sürekli ağlıyorum. Annem geldi, ‘Neden giyinmedin?’ dedi. Ben, ‘Gitmek istemiyorum’ dedim. Kaybedecek hiçbir şeyim yok olsa beni ceza versin diye düşünme. Onlardan göze çarpan ve anlattım. ‘Siz buraya gelmemek için tasarlanmda ve korktum size diyebilirdim. ‘Gitmeyelim lütfen’ dedim. O güne gitmedik ve bana bana sarıldı.

“ANNEM ÜZERİME TİTREMEYE BAŞLADI”

O da bu durum karşısında kötü amaçlı. İnan hiç düşünmemiştim ve bana inandı. O planlamadan sonra koparttık o plan. Annem üzerime daha çok çalışmaya başladı. Gittiği her yere beni ve beni hiç yalnız bırakmadı. Bu tarz konuları hiç konuşulmadı. Aşırı utangaç bir çocuktum. Bu eğitimin öğretilmesi gerektiğini düşünür.”

Nagihan Karadere yıllar sonra itiraf etti!  Çocuklarken çalındığını anlattım
Nagihan Karadere yıllar sonra itiraf etti!  Çocuklarken çalındığını anlattım
Nagihan Karadere yıllar sonra itiraf etti!  Çocuklarken çalındığını anlattım

Kaynak: Snob Dergisi

Son Dakika dergi Nagihan Karadere yıllar sonra itiraf etti! Çocukken istismarı anlattı – Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından gerçekler otomatik olarak tüm haberler hazırlandığı şekliyle servis edilmektedir. Bu ileri haberin hukuki muhatabı Snob Magazin raporudur.

Leave a Comment