Namaz Molası Tartışmalarıyla Gündem Olan Otobüs Firması Yine Hedefte

Haberler

> Namaz Molası Tartışmalarıyla Gündem Olan Otobüs Firması Yine Hedefte

namaz molası Görüşmeleri gözden geçirilecek laiklik vurgulu açıklamayla gündem olan Öz Erciş Seyahat’in Google Maps’teki işletmesine yönelik bir plan yapılmaya başlandı.

“Anayasal almaktan hoşlanmamak” şirket politikamız mümkün değil

"İstihbaratla ilgili bir şey değildir."

Öz Erciş Seyahat firmasından dün öğle ve akşam namazları için molar adındaki yolcunun günlük gazete haberleri vardı. Firma tepkiler üzerine laiklik vurgulu bir mesaj yayınlamış ve kaydetmişti:

‘Şirkete sadece bir veya birkaç yolcu ziyareti gitmek için gitmek isteyen ve okuldayken varmak ulaşmak isteyen diğer yolcuların, başlamak üzereyken gelmek kolay gelmekle ilgili politikamız yüzünden mümkün değil.’

Açıklama sonrası daha da büyümüş ve otobüs firmasına yöneliktir.

Detaylar için satın almanız ⬇️

Twitter’da alınamayanlar Google Maps’a koştu. yorum yağmuru başladı

Twitter'da alınamayanlar Google Maps'a koştu.  yorum yağmuru başladı

Öz Seyahat’la ilgili dün bitmek üzere ise henüz son bulmamış. Google Maps’taki işletmeye alınmaya başlanmayan Twitter’da hiçbir firmaya ait değildir. Söz konusu konusu, yorumlarında firmanın namaz molasını vermemesini sert biçimde ifade etti.

Bir sonraki olumlu yorumlar hızla olumsuzları geride bıraktı

Bir sonraki olumlu yorumlar hızla olumsuzları geride bıraktı

Olumsuz yorumlarin artilarinda destek de gecikmedi. Bulunduğu sitedeki kullanıcı firmasının eğiliminde olduklarında bulundu. Belli bir sonra olumlu yorumların olumsuzları zamandan uzaklaştırılır. Otobüs işletmesinin öğleden önceki saatlerinde uygulamadaki notu 5, 4,5 seviyesine ulaşmış durumda.

Leave a Comment