Nereden nereye! Asgari ücretli kazanacak

Yeni Malatyaspor forması giyerken, kendi cebinden 4 milyon TL ödeyerek Beşiktaş‘a geri dönen Gökhan Töresiyah beyazlı takımda bir türlü isteği bulamamıştı. Adana Demirspor‘un yolunu tutan yerli futbolcu, Akdeniz ekibiyle çok satın alma bir sözleşmeye imza attı. Gökhan Töre‘nin mavi şimşeklerden aylık 6 bin 471 TL kazanacağı öğrenildi.

BAŞKAN İDDİAYI DOĞRULADI

Daha önce Rubin Kazan, West Ham, Yeni Malatyaspor ve Beşiktaş Kulübü formalarını terleten Gökhan Töre‘nin siyah-beyazlı ekipten sonra ki adresi Adana Demirspor oldu. Deneyimli futbolcunun, formüle yeniden kavuşup, eski günlerine geri dönmek için büyük bir fedakarlık oluşumu ve mavi-beyazlı kulüp ile ”6 bin 471 TL” karşılığı ortaya çıkan. Akşam’ın haberine göre Kulüp Başkanı Murat Sancak, bu iddiayı doğruladı.

GELİRİ YÜZDE 98.27 DÜŞTÜ

Adana Demirspor’dan 6 bin 471 TL ücret alacak Gökhan Töre daha önce Beşiktaş’tan aylık 375 bin TL garanti kazanıyordu. büyük bir düşüşte yaşanan Tör’nin geliri yüzde 98.27 erimiş oldu. Ancak kalenin Adana Demirspor ile olanne göre; ileride artırıp, forma başlayacak durumda olmak üzere otomatik olarak artacak. Performansa dayalı ücret sistemiyle birlikte Gökhan Töre’nin hem iyi form tutması hem de takıma daha fazla katkı sunması için böyle özel bir bağlantıyla gidildiği öğrenildi.

Adana Demirspor Gökhan Töre Beşiktaş Spor Haberler

Leave a Comment