Netflix umduğunu bulamadı! Kayıplar kaybolmuş

Popüler dijital yayın platformu Netflix2022’nin ilk iki iste 1,2 milyon abone yaşadı. Kayıpların ardından şirket, sahip olmak için çeşitli hazırlıklar yapacaklar. Bu hazırlıklardan biri de reklamlardan oluşan yeni bir paket oldu. Ancak yapılan bir ankete göre Netlix’in bu mutluyla işler daha da saracak gibi görünüyor.

Netflix’in yüzünü 25’i gözden geçirmelerini iptal etmeyi düşünüyorlar

Yaşanan son yaşananlar 2022 yılı için iyi bir dönem olmadı. Bunun üzerine, satın alınan mağazalardan elde edilen ürünlere yönelik yeni deneyimle gösterilmiş umutlarını kazandı. Ancak, son zamanlarda yapılan araştırmalarda tam olarak denenmektedir.

Netflix umduğunu bulamadı!  kayıp devam ediyor

Anket, 2022’deki yayın amaçlı kullanımları için 1000 Amerikalıyı araştırdı. ortalama bir Amerikalının dört yayın platformu aboneliği olduğu ortaya çıktı. .” beş Amerikalıdan 4’ünün Popüler platformlardan olan Netflix’e abone olmaya devam ediyoruz. Ayrıcalıklı yüzde 70’i en çok Netflix’i kullandığını belirtiyor. Diğer platformlar şu şekildedir:

  • HBO Maks: Yüzde 9,91
  • Disney+: Yüzde 6,18
  • Tavuskuşu: 4,25
  • Hulu: Yüzde 3,86
  • Apple TV+: Yüzde 2,70
  • En önemli: Yüzde 2,70

Kraliçe'nin ölümü dizisiyle anıldı!  Netflix'te haftanın en çok izlenenleri

Kraliçe’nin ölümü dizisiyle anıldı! Netflix’te haftanın en çok izlenenleri

Netflix yayınları 5-11 Eylül en çok izlenen dizileri arasında dağıtılır. Şimdi de bu haftanın Top10’ini açıkladı.

Tüm bunlardan tüm Netflix abonelerinin 25’inin kesilmesini önleyin planladığı ortaya çıktı. Hakkındaki iki kişinin ikisi hakkında, artan kişiler olduğunu söylüyor. Ayrıca anket, ABD’deki en popüler hizmet hizmetleri arasında yer alır en yüksek ortalama plana sahip platform gösteriyor.

Netflix abonelerinin şikayet ettiği iki durum daha yer alıyor. hala ilki, onun üçü artık Netflix’te sergileme dizileri bulamadığını söylemedi. Diğeri ise geri kalan kısmın kamuoyunda daha fazla kullanıcı olduğunu belirtmesi oldu.

Netflix umduğunu bulamadı!  kayıp devam ediyor

Son olarak anket, popüler dijital yayın platformlarının abonelerinin yüzdeliklerini deşiyorlar. abonelerin yüzdesi 78’i Netflix’e, yüzde 46’sı Disney+’a, yüzde 42’si HBO Max’e, yüzde 26’sı Hulu’ya, yüzde 22’si Apple Tv+’a ve yüzde 5’i Amazon Prime‘bir abone olarak yer alıyor. Ancak tüm reklamlara Netflix, genel abone pazarının yüzde 70’lik ödemeyle en popüler yayın hizmetini sürdürmek.

Peki, siz Netflix abone için ne satın alındı? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Leave a Comment