Netflix’in reklamlı paketi ilk fireyi verdi


Dijital medya platformları son gözle görülür bir oranda artırılmıştır. Disney+’dan HBO Max’a Pek çok farklı bir platform kullanıcı tarafından beğenilmek için gelecek olacakken, bayrak fuarında adı olarak hala Netflix’i tercih ediyor.

Ancak Amerikalı teknoloji devi içinde işlerin pek gidişata girmeyeceği malum. Yılın iki ilkinin büyük kullanıcı kayıplarıyla geçen çeyreğini Netflix’in Çocuklarte nasıl bir performans sergileyeceği konusu merak konusu. Ancak, birkaç gün önce satılan yeni reklamlı mağaza sistemi, Netflix’in en çok güvendiğinin başında geliyor.

Netflix’in reklamlı paketi ilk fireyi verdi

Başta Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallıklar 12 farklı seçeneklere sahip olmak ve fiyat olarak 6 kişilik bir etikete sahip olan reklamlı görünümünde Apple ile çok önemli bir soruna sahip olan görünür.

Gelen ilk olarak görerek, iPhone, iPad, Mac gibi web siteleri reklamlı sistemi Apple TV’de çalışmıyor. Şu an için bu paketin neden Apple TV’de olduğuna dair henüz bir bilgi gelmezken, Netflix kaynaklarından gelen de bu problemin doğru ifade edildiği görülüyor. Öte yandan, şu an için dünya genelinde 12 farklı şekilde kullanılır.

.

Leave a Comment