Nevşin Mengü Erdoğan’ın Şangay yeterliyle olan hazmedemedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘özel davetli olarak’ Şangay İşbirliği Örgütü liderlerle bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Tacikistan Cumhurbaşkanı İmam Ali Rahman, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Beyaz Rusya Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko’nun da bulunduğu fotoğraf karesine kısa sürede değerlendirilmesi ve yorumlanırken bu durumu hazmedemeyen ve içlerindeki Erdoğan’ın düşmanlığı onun kulvara hedefinde fondaş medyanın gazetecisi Nevşin Mengü skandalı ifadelere başvurdu.

NEVŞİN MENGÜ’NÜN ZORUNA GİTTİ

Batıdan dolayı doğuya olan yön üzerinde sergiçesine düşmanca tavırlar yapan ve toplantıya yönetim liderlerini ‘diktatör’ olarak Nevşin Mengü, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da hedef aldı.

ERDOĞAN’A ‘DİKTATÖR’ YAKIŞTIRMASI

Mengü, kendi olduğu fotoğraf karesini paylaşarak “Tam olarak neyleyle gurur duyacağımızı anlayamıyorum. Cb kiyle iyi anlaşıyor diye mi gurur duy. Öyle bir fotoğrafla bir rahmetli İdi Amin eksik. Liderimiz örneklerini, yorumlarla şakalar komiklikler” kullanımları.

MENGÜ’NÜN GURUR DUYDUĞU KARE

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın büyük beğeni toplayan tarihiyle buluşmasını HDP ve CHP’nin buluşmasının yer aldığı kareleri planlamaları düşünüldü. Mengü, CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar ile CHP’li Canan Kaftancıoğlu’nun buluşmasını sosyal medya hesabından ‘Gece Genelinin fotoğrafı’ diye paylaşarak iyi dile getirmişti.

Şanghay Zirvesi'ne damgayı vuran rahatsız edici ifade etti: Aslı Aydıntaşbaş Erdoğan'ın liderlerle olan yoğun yoğunmeye çalışıyordu

GÜNDEM

Şanghay Zirvesi’ne damgayı vuran rahatsız edici ifade etti: Aslı Aydıntaşbaş Erdoğan’ın liderlerle olan yoğun yoğunmeye çalışıyordu

.

Leave a Comment