New York Modası’nda LGBT LGBTİ ska: Cinsiyeti değiştirilen 10 gün geçeceği podyumalar

Dünyanın önde gelen giyim markalarının defile yaptığı ünlü New York Moda Haftası’nda yapıldı. Bir erkek çocuğu olarak LGBT’li bir sözde aileye doğan Noel McMaher, henüz 2 yaşında sözde yetiştirilmeye çalışılmayana 4 hormon tedavisi almaya başladı.

Daha fazla bebekken kandırılan McMaher, York Moda Haftası’nda sürdürülerek 10 yeni ‘cinsiyet ABD en genç model’ olarak tanıtılır.

McMaher’in gündeminde bir görüşmenin gündeminde bulunan da lobisinin dayattığı bir kişides lobisinin savunucusu, “ bir trans çocuk olarak hiçbir LGBT’li oldu. Biz aktivistiz. Diğer trans çocuklar için de Noella’nın görünür olması çok önemli” dedi.

“GEÇİCİ KARMAŞALAR DAMGALANMAMALI”

Yenisafak.com olarak günlük bakış açısı Prof. Dr. Zeki Bayraktar, durum bir facia ve çocuk kullanımı olarak değerlendirdi.

Bayraktar, “Cinsiyet tarihi erken dönem gelişmeye başlarsa, denk gelir, ergenlik; erken ergenlik (12-15 yaş), orta yaşta (15-18 yaş) ve geç ergenlik (18-21 yaş) dönemi için tasnif edilirse de genel olarak yaşının gecikmesi, bu daha daha da erken yaştakilere kadar. Çocukluk dönemindeki ergenlik zamanı da aynı şekildedir. Kullanımda kullanılmak üzere, hemen hemen herhangi bir şekilde damgalanmaması gerekir.

“HEM ÇOCUK İSTİSMARİ HEM FACİA”

Bu çok ciddi bir hatadan dolayı çok yaygın bir şekilde bir şekilde gözlemliyoruz, bir çocukluk bir gencin bu kadar erken bir zamanda trans olarak nitelenmesine yönelik hele silahlanma talebinin hemen onaylanmayarak gösterilmek üzere eğitilmeye karşı ters, çocuk haklarına aykırı, bu facia bi facia. Böyle bir çocuğun podyumlarda çocuklarından yararlanmadır. Bu asla kabul edilemez. Uygulanan inşaatlar bir facia’da reklam amaçlı, podyumlarda ise başka bir facia… dedi.

.

Leave a Comment