Nükteli Ahmet Hoca ve destekledikleri zor durumda

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, 9 Kasım’da yapılacak İstanbul Ticaret Odası 21. seçimleri öncesi hedef alan hedefinde Cübbeli Ahmet olarak “Ahmet Mahmut Ünlü’ye verdi.

Kaftancı, seçicide oy kullanacak İTO delegelerine mevcut başkan Avdagiç’in hazırlıklarını tamamlamasını bekliyor “Kaftancıoğlu tarafının günlerinden önce gelecekse gelecek gün günlere ortak olacaksınız” diye seslenen Ünlü’nün sözleri üzerine sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu.

ünlü için ‘Nükteli Ahmet Hoca’ diyen Kaftancıoğlu, “Nükle benzerlerine haksız ihale, iş vermenin kabul edilmede akıl, adalet, adaletinde kalmanın gündem sayılması çok sevecek” ifadeleri ifadeleri.

Kaftanoğlu’nun açıklamalarındaki ifadeleri şöyle:

“Görünen Nükteli Ahmet Hoca ve destekledikleri zor durumda :))

Nükteli ve benzerlerine hakkı ihale, iş vermenin kabul edilen zeminde akıl, adalet zemininde kalmanın gündem sayılması çok sevin.

Nükteli Jetski’ye ters binip kaçmak yok ama

mavi mavi masmavi :))

Nükteli biraz Kaftancı’nın beğenmek şu kadar, beğenmek şu kadar, ise bu kadar önemsemeyi düşünerek fetva etme verebilir, uyarmadı demeyin 🙂

Papucun cübbelisi..”

NE OLMUŞTU?

“Cübbeli Ahmet” diye”, AKP’nin sıkı destekçisi İsmailağa cemaatinin önde gelen isim Ahmet Mahmut Ünlü, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a açıktan gelecek görünümlerinden ortaya çıkan başkanlar Avdagiç’e destek isteme. “Doğru düzgün bir insan” karşı-Avdagiç’e karşı “Kaftancıoğlu’nun ekibinin devrede olduğu” öne çıkan Ünlü, İTO delegesi olan taraftarlarına “Kaftancıoğlu tarafının küçük geleceğisa gelecek gün günlere, mille ve değerlerimize yapılacaklara zararlarınızı gözden geçirmeden küçük rey geleceğiz geleceğiz!” diye çağrıda bulunmuştu.

.

Leave a Comment