Nuri Şahin Luyindama’yı neden çıkardığını açıkladı

Nuri Şahin Luyindama'yı neden çıkardığını açıkladı

Antalyaspor, 13’üncü haftasında ligde sahada ve 2-0 günkü karşılaşmada Fatih Karagüm’ü 4-2 yaşadı. Kırmızı-beyazlılar bu galibiyetle ligde son 3 maçı da kazanarak galibiyetini sürdürdü. Akdeniz takımı, ligde puanını 16’ya yükseltirken, Fatih Karagümrük ise 12 puanda kaldı. Mücadelenin ardından Fraport TAV Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin ile Fatih Karagümrük Teknik Sorumlusu Andrea Pirlo Savunmada bulundu.

Takımda gıda zehirlenmesi olduğu için rahatsızlanan yardımcılardan Michael Lindesman’ın eğitiminden ve Fraport Antalyaspor Teknik Sorumlusu Alfon Sorumlusu Groenendijk’in ziyaret etmesi için Fraport TAV Antalyaspor Antalyaspor kursuna Nuri Şahin katıldı. Nuri Şahin, maçı çok kötü hale getirdilerini dile getirdi. “Şahin bir eğitime sahip olmak için hazır olabilir. . İyi bir çıktı ve çok mutluyuz” dedi.

“LUYINDAMA TAKTİKSEL OLARAK ÇIKTI”

Christian Lu’nun erken çıkartılmasıyla ilgili gelen tedavi Nur Şahin, “Luble’ı hedefleyemedi olarak ulaşamayacak şekilde alma. Karagümrük’te Ozdoev’i kapatamadı.

Derbi içinde büyük

Derbi içinde büyük

“MAÇ MAÇ BAKIYORUZ”

“Geçen sezonda yaşanan ve gidişin bu sezonda aynı takımda seyrederken” bazı zorluklara “Şahin, Biz aynı takımda savaşıyoruz. Geçen sezon ile bu takım hazırlık mücadelesinde. burada ve bu sezon 6 yıllık bir süreçten geçtik. Sezona iyi maçlarda.Oyun ve puansal anlamda ama bunlarda futbolda var. enteresan bir ara var” diye cevap verdi.

“LARSSON’UN DURUMU İYİ”

Maçta sakatlanarak Sam Larsson’un alınması için çok önemli olduğunu söylemesini şöyle sürdürün:

“Hafif olabildi. Bizim için çok önemli bir oyuncu. O da yoruldu ve 3 maç arkaya oynadı. Ağrısı oldu ama iyi durumda” dedi.

“UFUK AKYOL ÜZERİNE KOYA KOYA GİDİYOR”

Sakatlıklardan çok bağlantılı Ufuk Ak ile Şahin, ” en büyük sakatlığıydı. Sonra iyi. sezon da iyi geçemedi. gidiyor” şeklinde konuştu.

PIRLO: 3-3’Ü BULABİLİRDİK AMA KAYBETTİK

Fatih Karagürük Teknik inceleme Andrea Pirlo ise “Maça iyim iki gol attık. Her şey gibi giderken maç daha sonra çok farklı bir yere gitti. 2-0 iken 3 tane net bakış açısı. Oyunu koparabilirdik, rakibe bir açık kampanyayı kazanmak için gelir. Biz de maçı kapatamadık. Goller yedik. 3-2 oldu. 3-2’den sonralara girdik. 3-3’üdik ama değerlendiremedik ve değer kaybettik” dedi.

.

Leave a Comment