‘O ilaçları ihmal ediyor, beynin biyolojisini bozuyor’

İç hastalıkları ve kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu ise Hakan Ural ile Hilal Özdemir’in yaptığı ‘Neler Oluyor Hayatta’ içeriği görüntülü bir şekilde katıldı.

Karatay’ın yapmış olduğu açıklamalar ise sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

“Ey SAATTEN SONRA BİR ŞEY YEMEMEK LAZIM”

Karatay, “Saat 7’den sonra bir şey yememek lazım. Vücudumuza hücrelerimize doğal ve sağlıklı gerçek besin arz ettiğimiz zaman zaten acıkmıyoruz. Onun için acıkınca yiyorum diyorum” ifadesini kullandı.

Akşam yemeğinin sadece acıkınca yenmesi gerektiğini aktaran Canan Karatay, milyonlarca insanın kullandığı antidepresanlar ile ilgili de dehşet verici açıklamalarda bulundu.

“CİNAYETLERİN SEBEPLERİNİN ALTINDA BUNLAR VAR”

Sunucu Hakan Ural’ın antidepresanlar ile ilgili sormuş olduğu bilgisayarı ayrıntılı bir şekilde yanıtlayan Karatay, şu şekilde konuştu:

“Dün yeni bir çalışma geldi. Antidepresanların boş verilen ilaçlardan hiçbir farkı yok. Antidepresanların boş verilen kontrol cihazlarından, milyonlarca insanda yapılmış ve hiçbir farkın olmadığı görülmüştür. Antidepresanlar çok tehlikeli, aşırı hapishane yapıyor ve aynı zamanda beynin biyolojisini bozuyor sonuçta da birlikte intihara teşebbüsler burada oluyor. Antidepresanlar bunu yapıyor, cinayetlerin sebeplerinin altında bunlar var. Beş yaşındaki çocuklar dahi yazılmaya başlandı. Türkiye ilaç firmalarının cenneti. Türkiye’de hekimlik yok ilaç firmaları ne derse onu uyguluyorlar. Onu söylediğim için davam var. Bu yüzden 95 tane davam var”

Leave a Comment