O İsimler Kelebek adaylığından: Adaletli buluyoruz

Hürriyet gazetesinin altından ve oyunculardan seçtikleri enlerin seçtikleri seçimde, televizyoncu ve oyunculardan, ‘adaylık sisteminin adil olmadığı’ inandıklarını adaylıktan bir çok ünlü isim oldu. 2021’de opera işi Güvenç Dağüstün, gazeteci Candaş Tolga IşıkRedd Grubu solisti Doğan Duru ve giden Ceylan Ertem Hürriyet’in Altın Kelebek gecelik ortamından. Bu sene adaylıktan sekilenler arasında ise deneme kadar Vahide Perçin, Armağan Çağlayan, Işıl Yücesoy, Şanışer, Işın Karaca ve Aslı Şafak gibi isimler yer aldı.

‘Adaylık seçiminin uzun süreli adaletli olmayacağına inanılıyor’

Oyuncu Işıl Yücesoy, sosyal medyadan Yücesoy “Geçtiğimiz günlerde Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ aday adaylığım. Adaylık sisteminin doğru bir uygulama ile belirlendiğini düşünmediğim için görünmüyorum. hak kazanan tüm genç kızlara geçsin” dedi.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre oyuncu Vahide Perçin de Yücesoy ile benzer bir açıklama yaparak, “Adaylık seçiminin uzun süredir adaletli yapılmadığına inandığım için adaylıktan çekiliyorum” kullanımları.

Şarkıcı Işın Karaca da, “Geçtiğimiz haftalarda Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde gösterilen ‘En İyi Kadın Şarkıcı & En İyi Şarkı’ uygunde adaylığım gösterilmişim. Hürriyet Kelebek ve oylama tüm yedilerime teşekkür ediyorum. istiyorum. Tümlerim yedilerim, şarkılarım, albümlerim, kariyerim siz yedilerim benim en büyüklerim. Saygı ve sevgilerimle” dedi.

‘Yaşam boyu onur, insan döverek İbrahim Tatlıses’e sadeleştirilmiş, O listede olmak istemiyorum’

Gazeteci ve yazar, aslına uyulmaması gereken bir şey yapılmayacağını duyurur. Şafak, “Geçe yıl yaşam boyu onurlu, kadın döverekn İbrahim Tatlıses’e kısacık. O listede olmak istemiyorum. Selametle“şekil açıklama yaptı.

Eski televizyoncu Çağlayan da yerleştirmede süt içeriği bulundu. Çağlayan, “sosyal arkadaşların da onayıyla, medyanın seyircisinin bize verdiğinden ve YouTube’dan verilen kararlardan, Altın Kelebeklerden daha fazla bilgi alınmıyor” dedi.

Rapçi Şanışer ise sosyal medya hesabından “Arkadaşlar ‘Altın Kelebek adayı olmuşsun, sana oy attık’ diye cevaplamıyorsun. Oy falan lütfen, ne işim olur benimda ödülle?” yazdı.

Leave a Comment