Okan Buruk planı yaptı! Galatasaray yeniden denge

Yaz döneminde yaşanan tüm krizlere karşı, iyi bir transfer döneminde ve lige de beklenenden daha başarılı bir başlangıç ​​yapan Galatasaray ‘da keyifler. Sahaya namağlup lider olarak çıkan Konyaspor alınan kazanan, Sarı-Kırmızılı takımın şampiyonluk yarışında en favorilerden biri ortaya çıktı. Üstelik Sarı Kırmızılı’nın çok büyük bir fırsat var. Liglerin milli birlikteyle birlikte, Galatasaray 28 gün içinde sadece 1 maç oynayacak. Milli ara haber 1 Ekim’de Adana Demirspor deplasmanına çıkacak olan Cim Bom, ligin bir haftasını BAY geçecek. Galatasaray işletmek için önemli bir süre daha olacak.

herkese heyete

Bu aralıklı 2 aylık dönemde tam olarak kullanılmak üzere Galatasaray’da, planlama yapıldı. Teknik direktör Okan Buruk ve kurmayları, iki arayı da hazırlık maçları ve kamplarla değerlendirecek. Arşiv takımı, dönem için ertelenen kongre ve seçim seçimini planlamak tüm çalışmaları, bu arada gerçekleşecek. İşte bu artış Florya’da bu süre, sezona yeniden hazırlık hazırlıkları gözüyle bakılıyor. Okan hoca, altyapıdan gelen de dahil olmak üzere, tüm oğul koşullarına uygun.

Özel program hazırlandı

Planlanan hazırlık maçları programıyla yarışacak ve olacak bir takım olacakları geçebilecek. Özellikle sezonda kamp yapmayan Icardi ve Juan Mata gibi yıldızlarla bu yörede özel antrenmanlar, takıma uygun antrenman yapacak gibi görünüyor. Böylesine ciddi bir ara oyunlık, 3 maçlık galibiyet serisinin hedefin de puandaki hava son derece olumlu olarak değerlendiriliyor.

.

Leave a Comment