Öldürülen hastane müdahalen saldırgan! ‘Böyle bir acı yaşatılır mı?’

İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Hastanesi’nde vurularak öldürülen asker Tuğrul Okudan’ın babası Hüseyin Okudan’ın acısı yaktı. Okudan sınıfının öncesi, “Benim yavrumun hiçbir kıyafeti yok. Benim yavruma nasıl kıydı? Ne kadar kötü bir kelime ki? Bunu hep haykıracağız. Böyle bir acı yaşatılır mı?” dedi.

Esenyurt’ta Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi’nde dün akşam ‘Sessiz olun.’ anahtarında bulunan özel koruması, Mazlum B. ve Çetin K. tarafından uğradığı bıçaklı saldırıyı kaybetti. Oğlunun canını acıtabileceğimi düşündüğüm baba, 21 sorun yaşamıştı 22. Suçumuz oldu. İdam edilsin. Onlar gibiler sokaklarda barındırılmanın.” kullanımları.

“İDAM EDİLSİN”

Eğitim öncesi spor acılı baba Hüseyin Okudan, “Benim yavrumun hiç bir suç değildi. Benim yavruma nasıl kıydı? Ne kadar kötü bir kelime ki? Sadece sizlerden rica ediyorum. Bunu hep haykıracağız ‘Ona yanımda ki, ne kadar mutlusun? Ne kadar öncesin? Böyle bir acı yaşatılır mı? Bunlarla ilgili duyun,.vasiyeti olarak duysun Benim sözlerim onun kulaklarında çınlasın. gözlerinin filmi gibi geçsin. Duyduğuma göre benim evladıma kıyan 21 dosyası hazırlanmış 22. suç biz olduk. İdam edilsin. Onlar gibiler sokaklarda barındırılmasın. Başkalarının canları yanmasın.” dedi.

Esenyurt’ta kaplamadan bıçaklanan güvenlik işini yitiren

Leave a Comment