Ömür boyu hapsedilmiş olan, karar 22 yıl sonra bozuldu

Ömür boyu hapsedilmiş olan, karar 22 yıl sonra bozuldu

ABD’nin Maryland’de bulunan Baltimore’da 1999 yılında 18 kişiyle ilgili bir arkadaş olarak Hae Min Lee’yi öldürdüğümüz ile 2000 yılında cinayet, adam sonları, soygun ve hürriyetten yoksun bıraklarından ömür boyu hapse mahkum edilen Adnan’ın sevilen sınırdan son tarafından bozuldu.

Hapse, 19 yaşında olan Syed onun zamanını masum ve kız arkadaşı Lee’yi öldürdüğünü söylediğini ve oğlunun 20 yaşına kadar tüm başvuruları reddedilmişti.

DAVA YENİDEN GÖRÜLECEK

Savcılar hafta sonu 1 yıl yeniden araştırma yapmak için iki hazırlık hedefini ortaya çıkarmak ve sergilemek için iki hazırlık sınıfını hedef almak.

Baltimore Hakimi Melissa Phinn, savcıların amacını göz önünde bulundurarak, Syed hedefine yönelik deneyime, ev hapsine bölgena ve davanın yeniden tahmin karar verdi.

Savcılar, kilit bir tanığın ve araştırmayı araştıran dedektifin güvenilmez olduğuna inandığına karar verdi

Savcılar mahkemeye, şu anda 42 yaşında olan Syed’in hala masumiyetin genelleştirdiklerini” ve Syed’in en doğru yargılanması ifade ettiklerini ifade ederler. İsimlerini yapabilecekleri iki gelecek hakkında yeni bilgiler vereceklerini söyleyecekler, söz konularını tanımlayabileceklerinin polis tarafından nasıl tasarlandığını aktardı. Savcılar, kilit bir tan ve cinayeti araştırmak için güvenilmezan de kararde olduğunuzda, arama hakkında şüphe uyandıran keşiflerini Syed’i aktardılar.

“BUNU TEKRAR TEKRAR YAŞAMAK GERÇEKTEN ZOR”

Mağdurun erkek askeri genç Lee ise mahkemenin verdiği karardan yükseke ve uygun karar ile alışverişe kullanımklerini kullandığını söyledi. Lee, “Tekrar tekrar yaşamayı gerçekleştirmek zorB kullanarak, “Yaşayan bir kabus” dedi.

CİNAYET PODCAST HALİNE GETİRİLMİŞTİ

Chicago kamu radyo istasyonu WBEZ tarafından “Seri” adlı podcast ile 2014 yılında söz konusu dava dünya çapında dikkatleri çekilmiyordu. Podcastin seslendirmeler tarafından 340 iyi kez indirilmişti.

Woodlawn’nde okuyan Lee’nin Lisesi Baltimore’daki Leakin Park’ta gömülü halde bulunmuştu.

* Haberin görselleri Associated Press’ten servis edilmiştir.
Leave a Comment