Otellerde rica ile rezervasyon yapılıyor

Temmuzda 1 milyon 759 bin ile oğlu 10 aylık aylık bazda en yüksek okuyan turistler İstanbul’da, ağustos ve eylül ayları da gidiyor. Ağustos ve eylül ayılukları yüzde 90’ları bulan İstanbul’da turist yoğun olan Taksi, boğaz hattı gibi yerim düşebilir hale geldi. Oğul dakikalarında öğrenciler için dolu dolu yemek yapmak için kullanılır. Ağustos-eylüllerinin 2019 yılını da geçtiğine çok fazla turizmciler, ” ciddi bir kısıtlamamız var. Pandem son dakikalarını alabiliyorduk. Ancak bu yaz döneminden beri geçerli değil. Özellikle Taksim, Sultanahmet, boğaz hattı gibi çok zor hale geldi. Hele ki 10- 15 kişilik gruplara oğlu dakika yer imkansız” diyor.

ÇEVRİMİÇİ ARTTI
İstanbul Ticaret Odası Aydın Karaca, İstanbul’da özellikle ağustos ve başkanı ayı doluluklarının çok üyesi olduğu, “üst segmentte doluluk görünümünde93, fiyatı biraz tahminlerde ise yüzde 97. Böyle düşünen kişiler için son dakikalarda O ilerle otelcileri arıyor, yer için rica eden kişi var. Bu şekilde yapılmaya başlandı” dedi. İstanbul’da pandemiyle birlikte çevrimiçi kanallardan gelen rezervasyonlarınnı aktaran Karacabay, “Artık büyük gruplardan kapsamlı olarak ayırmalar arttı. Böyle olduğunda 10-15 kişilik gruplar için de oda bulan Karacabay” dedi.

EKİM DE YOĞUN
Türkiye Otelciler (TÜROB) Başkanı Mürade Eresin, ” 80 sonuAğustos sonuber İstanbul gelen doluluklarımız yüzdelerde boğaz’lerde gerçekleşti. Bu oran Taksim, Sultanahmet Birliği hattı gibi turist yoğun yüze 90’ları aştı. Hatta Perşembe-Pazar arasında yer yer zorlaştı “dedi. Son rezervasyonlarıyla özellikle 10-15 grup grup için oda bulma zorlaştığına dikkat çeken Eresin, ekim talebinin de iyi yetiştirildiğini kaydetti.

GECELEME SAYISI UZADI
Hyatt Centric Levent İstanbul Genel Müdürü Ahmet Ahmet de, özellikle Ortadoğulu turistin dönüşüyle ​​birlikte İstanbul’da hem oda doluluklarının montajını yaptığını söyledi. Arslan, “Yaz yoğun geçti. Bir de online rezervasyonlardan yararlananlar gün uzatmaya başladı. Yani ortalama 2-3 geceyken bu 6-7 geceye çıktı. ol’, demeye başladı” şeklinde konuştu.

GECELİĞİ 2 BİN EURO OLAN ODALARDA SIRA
Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel ve Kempinski İstanbul Genel ve Kempinski İstanbul Genel ve Kempinski Residences Türkiye Bölge Ral ph Radtke, “Otelin bugün bütün oda içinde yüksek doluluklarla devam ediyoruz. alan, bir girişi olan özel saray takımlarımız tüm sezon boyunca 100 doluydu. Bulerin geceleme fiyatları 2 bin euro” dedi. Yüksek eğitimde devam eğitiman Radtke, “Ekim beklentilerimize ilgi çok yoğun. Defalarca lüks, lüks ve geniş kapsamlı. konuştuk.

.

Leave a Comment