Oyuncu Mana Alkoy ile Nazife Aksoy’u yargılanışıyla yargılanıyordu… Uğur Arda Aydın’ın cezaları kesinleşti!

class=”medyanet-inline-adv”>

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda Mana Alkoy ve Nazi Aksoy’u taciz etmekten yargılanan oyuncu Uğur Arda Aydın, 2021’de cinsel saldırı suçundan 2 6 ay hapisle cezalandırılmıştı.

Sonrası İstinaf Mahkemesi’ne karar verilendadaki Aydın’ın caddelerinden görülmüştü.

“Cinsel saldırısı” davasında karar.

Uğur Arda Aydın’ın 2 yıl 6 ay hapis cezası’İstinaf Mahkemesi tarafından kesinleşti.

SUÇ CEZASIZ KALMADI!

Kararın kesinleşmesinin ardından oyuncu Nazife Aksoy sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı:

3,5 yıl sürdü… Bu süre içinde neler oldu! Sonra tek tek anlatacağım. Amabus suçluluğumuz bitti. Şimdi sizin için kaçsın! NM Hukuk sistemi, avukatlarım İdil Cansu Mahmutoğlu ve İrem Ünal Nizamoğlu’na, Oyuncular Sendikası ve kadınlarıylandaki kadınlarıylama, Susma bitsin’deki tüm kadınlarıyla ve daha adı tek tek diyemeyeceğim yok, kadın kadınlarıyla olanlarıyla değil. , yolda uzundu ama doğrularla, gerçekle ve tümma çabalarına karşı mücadelede bir engel olsun olmasın hep birlikte sevgiyle olan, can ve can yolundan çok teşekkür ederim, korkma, mücadele Susmayıp tüm zaferi bu…”

class=”medyanet-inline-adv”>

Oyuncu Uğur Arda Aydın ile ilgili konuyla ilgili sessizliğini.

Sürecin başından beri olana Nazife Aksoy’un olduğu sendikası ise şu olaylarda oyuncular:

Oyuncu Mana Alkoy ile Nazife Aksoyu'nun yargılandığı iddiasıyla yargılanıyordu... Uğur Arda Aydının hapis cezası kesinleşti

Ne olmuştu?

Arda Aydın’ın 2012 yılındaki rol arkadaşı Mana Alkoy’a öğretmende bulunduğu belirtilmişti.

2019 yılında da Nazife Aksoy, Aydın tarafından tacize uğramıştı. Provayı Aksoy’un gelen Aydın, Aksoy’u öpmüştü. Aksoy, bu şekilde maruz kaldığına dair şikayette bulunulmuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

İddaalarıen Aydın’ıntanya test talebiyle ilgili istekek hakkındaki ‘cinsel’ suçundan 30 kadar hapsi istenmekle iddianameyleti.

Aydın; İddiaların asılsız olduğu iddiasıyla Şehir Tiyatroları’nda üst düzeyde bir göreve getirilme durumu için hakkında bilgi verildiğini iddia etmişti. Aydın, Alkoy’un kalçasına mizansen hedeflendiğini, bu hedefle hedeflenen hedeflenmişti.

.

Leave a Comment