Özcan Deniz eski eşi Feyza Aktan’ı Samar Dadgar’a aldattı!

Özcan Deniz’in yeni aşkı olan Samar Dadgar m değerse yeni bir aşk değilmiş! Beyaz TV’de ekranan gelen Söylemezsem Olmaz’ın iddiasına göre, Deniz, 24 yaş küçük aşkıyla, Feyza Aktan ile evlenmeden önce sevgiliymiş! Özcan Deniz’in evliliğinde böyle ki ki bir şekilde isimlendiriliyor.

KARISINI SAMAR DADGAR’LA ALDATTI İDDİASI

Seren Serengil’in iddiasına göre; Samar Dadgar, Özcen Deniz, Feyza Aktan’la evliyken Özcan Deniz’in çok büyük hayranı. İran’dan İstanbul’a geliyor ve dizide figüran olarak Özcan Deniz’le tanışıyor.

Dadgar, 2016 yılı yılı Instagram gönderisinde, Özcan Deniz’in dizininin yapımından post paylaşıyor. Özcan Deniz de 2017 yılında projenin yapımından paylaşım yapıyor.

İddaaya göre Özcan Deniz, Fey Aktan ve Samar Dad ile aynı tatlarla tanışmamış ve Feyza Aktan ile gelecekte buluşma Dadgar ile görüşmeye devam etmeye devam ediyor.

ANNESİ İSTEMİYOR ÇÜNKÜ…

Serengil’in iddiası göre Özcan Deniz’in annesinin Samar Dadgar’ı istememesinin, ilişkinin evliyken başlaması bekleniyor.

Başka bir birya göre Samar Dadgar, Özcan Deniz’in evliliğinin iddiasının ardından, Deniz ile başlıyor ve Özcan Deniz’in annesini evden gönderiyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bikinili pozuyla adeta şov yaptı!  Bronz teniyle dikkat çekti...Bikinili pozuyla adeta şov yaptı! Bronz teniyle dikkat çekti…
Aylık cirosunu açıkladı!  18 uluslararası motorsikletAylık cirosunu açıkladı! 18 uluslararası motorsiklet
Çirkin hatırası olsaydı!  Ünlü oyuncunun karısının fazla dayanamadıÇirkin hatırası olsaydı! Ünlü oyuncunun karısının fazla dayanamadı

.

Leave a Comment