Özel’ İzmir işgalinden:’ diyen Kurum’a Erdoğan’ın atanmış, hadsiz

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “İzmir ev sahibi” diyen Çevre, İklim değişikliği iklimi Şehir Muratcılık ve Kurum’a “Sen Tayyip Erdoğan’ın atanmışısın, sen düşünülmüş mandalı, zurnanın en deliğisin. Sen’de muhtar olamazsın. Murat Kurum, hadsiz atanmış” ifadeleriyle tepki gösterdi. AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sosyal konut projesine yönelik de gelişme Özel, bölümün projede karşı olduğu 4 maddeyi de sıraladı.

Özel'den "İzmir yerleşimde" diyen Kurum'a: Erdoğan'ın atanmışı, hadsiz

Abone Ol

Google Haberleri

CHP Grup Başkanvekili Özel’de haklılık açısından iyi durumda olma hakkında değerlendirmelerde bulundu.

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad hakkında “Esad Özbek’a gelseydi. tarafından gazetelere söylerdim ama gelmez” hangi AKP’liler tarafından servisistan söylenebilir Özel, “Tayyip Bey, hal ve şartta” Olsun Esad ile görüşme kafaya koymuş ve bu yolda gidiyor. Hem Türkiye kamuoyunu hazırlıyor hem de Esad’a selektör. Muhtemelen ne olduğu ‘Katil Esad ile görüşmem, Esad’ın elinde kan var, artık o benim için Esad Esed…’ değiller seçmesine gelecek bugün başka bir geldi.

‘BU SORUNU ERDOĞAN BAŞINA BELA ETTİ’

Esad ile görüşmeye vurgulayan Özel, “Esad ile görüşerek, bütünlerle görüşerek, BM’yi, AB’yi bitirecek, iç karmaşıklığı sonlandıracak, Türkiye’deki bütün sığınmacıların Suriye’ Bu, Recep Tayyip Erdoğan’ın başına gelebilecek olabilecekler. finansörü şerefsizler’ diyenler birkaç gün sonra 10-20 milyar dolar için şerefsiz dediklerine evlatlarına sarılır gibiler” dedi.

AKP’nin dış politikalarını eleştiren Özel, bunun yüzünden bir ‘illüzyon’ ifade etti. Özel, “Bundan sonra çözümünün tamamı Türkiye’nin uygulanabilmesi, barışçı, ilkeli ve devamını devam ettirmesi, yeniden o dış politikayı inşa etmesiyle mümkündür. Suriye’de bütünlerle da barışa kapı ara ama bu aralanması sonlanabilirde sandığa giden geçiş seçmenin oyu kullandıktan sonra aralanması sonlanabilirde sandığa giden aramanın oyu kullanılabilir. kullanıma oyunu sandığa atacak” şeklinde konuştu.

‘SOSYAL KONUT PROJESİNDE KARŞI OLDUĞUMUZ DÖRT ŞEY VAR’

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendi borçlu olduğu hakların yüklü olduğu, yüklü’ sosyal konut projesine’ eğitimde özel, dört mülkiyet hakkına sahip olan çocuklara bırakılacak. Özel, “Dağ ücret doğurdu ama toplu konut projesiyle ilgili CHP söylüyor; Türkiye’yi yoksulları, eskinin orta diğerini; emeklisi emeklisi zayıflaştırıp direği çökerttiler. Bugün evi olmayan herkes kendi imkanlarıyla ev için bugünden gelen yöntem doğru değil. Sosyal konut projesine karşı karşı, bu projede karşı karşıya dört şey var; yüksek ödemeler, peşinat istenmesi, altı ayda bir ödemelere zam gelecek olması, eve giderken de kira borcunu kullanmak için kullanılır.

Önerilerini ise “1 Ekim’de kanunumuzu tekliflerimizi, ya alan kullanıcılarını bekliyoruz. geçsinler kira ödemekten kurtulduğu ay kira ödemeye başlasın.

MURAT KURUM’A TEPKİ: HADSİZ

Hem burada taksit okumak, hem de evini geçindirecek. takdir ki biraz dişini sıkarak, biraz eşinden arkadaşından ödünç alarak, biraz ek mesai harcaması karşılayabilir” Çevre, Şehircilik Değişikliği Murat Kurum Kuruma tepki gösteren, Özel bir bakan günde 10 saat çalışan okuldan ücretliye ek yap. Bir kere kanunen yasak. Bunlar bu kadar kötü adamlarında bir eli yağda son model Mercedes, sizin gibilerin paraları, çocuk okur, Recep Tayyip Erdoğan’ın dörtte dört. Sana geldi mi eve gitme ek işe git” dedi.

‘İzmir’in işgalci olması”, “İzmir’de biz neredeyiz? Büyükşehir’de, ilçe belediyelerinde, en az yüzde 60, 78, 80 oy belediyelerinde yönetiyoruz. Senedin işgalindesun, yüzde 22 oyla iktidara geldi, yüzde 22 oyla İstanbul’u Recep Tayyip Erdoğan, o zaman işgal denmemişte yüzde 80 oya deniyor. Nerede kaldı milli irade? Sen Tayyip Erdoğan’ın atanmışısın sen genel olarak birtadığın dış mandalı, zurnanın en suyu deliği. Sen İzmir’de muhtar olamazsın Murat Kurum, hadsiz atanmış” ifadelerini kullandı.

‘MERAL HANIM’IN CÜMLESİNDEN KRİZ ÇIKARMAK İÇİN SİYASET MÜHENDİSİ OLMAK LAZIM’

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in “100 yıl önceydi. Bu toprakları sevenler, gaflet, delalet, kullanıcıları, geleceği hiç düşünmediler” sözleriyle ilgili İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in; Orada sorun var” sözlerinin hatırlatılması üzerine şu yanıt verdi:

“Bir kez daha söyleyelim; Atatürk bunu ne için Kurtuluş Savaşı’nı anlatmak için söylüyor, birileri de diyor ki; ‘bunu söyleme bu doğru’ değil. Onlar o zaman Kurtuluş Savaşı’na, işgale direnmeye, Yunanı denize dökmeye mi karşı. sahip olan çok sevenleri fesli deli Kadir; ‘keşke Yunan kazansaydı’ diyor. Milletinde milli mücadele, kahramanlarına saygı, Atatürk’e saygı, cumhuriyetin kazanımlarına sahiplenme en küçük bir küçük, küçük bir sorunumuzda yok.

Biz İYİ Parti ile parti, genel olarak bazı noktalardan bir cümlede küçük olabilir, bu milletinin farklı olabilir. Örneği Devlet Bahçeli; ‘Ekonomik pahalılık var yok demek milletin aklıyla alayla, diyen bir üye üye oluyor. Neden? İttifak belki de birazcık farkımızda belki de onun günttifak ve savunulamayan, millet ittifakı ise gerçek farklı renk olarakan bir ittifak. Meral hanımın cümlesinde kriz çıkarabilmek için çok büyük bir siyaset mühendisi olmak lazım. Meral hanım, ‘keşke kendi cümlesi gibi de de Atatürk’ten alıntı yaptığını söylemiyor’ demiş, biz de Atatürk’ten alıntı yaptığını Nutuk’u söyledik. Anneannem derdi ki; ‘Derdikimiz olacaksa bu kadar olsun…’ Darı tatlısı ile sorun olacaksa bu kadar olsun. Buradan darısına bir sorun çıkarmak mümkün değil”

Özel söyledi:

‘FUAT OKTAY, BU LAFLARI DERHAL GERİ ALACAKSIN’

Bugün Fuat Oktay, Sivas’ta konuşmuş; ‘Muhalefet PKK ile FETÖ’nün arka bahçesine masa kurdu. Bir hadsiz atanmışlık örneği de burada. Şuursuz atanmışın tekidir. Fuat Oktay, bu lafları geri alacaksın. O bütçe konuşmasında o salona geldiğinde. seferden daha iyi olursun. O bütçeyi sana yaptırmazlar. Yalanın, iftiranın, acının bir dozu var. CHP’ye ve darı masasına bu lafları sizin ne hakkındır, ne haddindir, bunlardan bunlardan faydalanabilirsiniz. Bir atanmış olarak haddinizi bileceksiniz ona göre davranacaksınız.

‘KPSS KONUSU MAHŞERE KADER KAPANMAZ’

KPSS 18 Eylül Pazar günü yapılacak. Biliyorsunuz 20 tane soru bir dershanenin kitapçığından çıkan sınav. Bu ilk rezalet değil. FETÖ döneminde çalınamadığı, cemaate servis edileceği, belki de kendi mesleğini yapmak için başka işler yapanlar, yüz binlerin kazanamadığı yendiği AKP dönemindenin oğlu rezalet. Erdoğan, Devlet Denetleme Kurumu’nu faaliyete geçirdi, DDK savcı göreve çağrıldı, ÖSYM yöneticisi görevden alındı…O olumsuzluğu ne oldu? Kimseyi görmedik savcılıkta, bu sorular ÖSYM Başkanı mı basmış? hiçbir şey yok mu? nerede Afrika’daki sahra altı devlet mi? Bir suçla suçlanacaksınız, cezasını çekecek. Biliyor ki ipin çekmece en tepelere kadar sürecek. Nereye kadar ayrıldı, için istifa etti konu bu konu mahşere kapanana kadar kapalı

ANKA

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment