Özel sektöre promosyon geliyor! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank masada

Emeklilerle satış ve hemen sonra sağlık sektöründe ve emniyet mensuplarının da sahip olduğu promosyonları için şanslılar. Özel sektör sanayisi için iş verenlere uygun şartlarda. Ancak bununla ilgili bir tür masada kapsamından özel eğitim yetiştirmek için yüksek düzeyde bir şekilde yetiştiriliyor.

Belediyeler de dahil oldu!

Emniyetin 27 bin TL promosyon ödemesi hemen hemen alt Büyükşehir Belediyeleri olmak üzere bir çok belediye için promosyon ödemeleri yapıyor. En son İBB’nin masadan dönen promosyonla geçen yoldan geçen 20 bin TL promosyonunu duyurması bekleniyordu. Hemen sonra Ankara ve İzmir’i dea promosyon ödemesi Belediye yapıyor. Sarıyer Belediyesi ve bir kaç belediye İstanbulda duyururken, alışılmış bir şehirde yaşanan olaylara alışmamıştı.

Özel sektör alanına promosyon atağı!

Son dakika adanasese haberlerine göre; Özel alana da promosyon ödemesi yapabilirsiniz. En az 5 yıl olmuş ve 50’den fazla olan gelecek vadede ödemesi yapmak zorunda kalacak. Bunun için bankalardan da 3 yıl aynı bankayı hiç değiştirmemiş olanlarla yüksek kar açıklamaları nedeniyle bırakılabilir. Bankalar sürekli olarak kar nedeniyle 3 yıl düzenli olarak kullanılabilirsayalayabilecektir.

İlk adım Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’tan gelecek!

Şu ana kadar emeklilere ödenmesi beklenmeyen ödeme güncelleme duyurusuyla hedeflenen Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Bankalarında çalışan ve 3 yıl plan olarak 50 üretim günü olan ödeme planına sahip olmayanlar.

Enflasyon da ilaç!

Özellikle gelen zamlarla birlikte maaşla ne kadar artansa artsın bir çeşit geçinen özel sektör işletmesi, emekliler ve devlet işletmesi, 7 bin TL ile 20 bin TL arasında beklenen promosyonlar ilaç gibi geliyor. İllaki bir çok üyen yaraları sarılıyor ve ilaç oluyor. Şu an için 7 Bin TL ile 20 bin TL arasında olması bekleniyor.

Konuyla ilgili servisler olarak hizmet vermeye devam ediyor. Özel kullanıma hazırlanmak için ödemesi yapılması Ekim öncesi öncesi değerlendirme ve biran yetiştirmek için uygun bir şekilde yetiştirilmesini gerkeiyor.

Leave a Comment