Parasını bankadan silah zoruyla çekildi, Bekaa’da saklanıyor

Sally, Reuters’a demecinde, “Bir mafya geçmek. Şayet kurtlar, sizi kurtlar yer dedi.

Sally, Lübnan BLOM Bankası‘ın Beyrut şubesini geçen hafta silahla bastı ve banka tarafından zorla dondurulan hesabındaki 13 bin doları talep etti. Bu yazı, onu uğurlamak için bir kahraman yaptı.

Geçen hafta her gün buna benzer yedi vaka. Bankalar da güvenlik endişeleri nedeniyle kapılarını kapatıcı ve hükümetten sahip olmak. Hükümet soygunları için plan planlarını geliştirdiklerini duyurdular.

Sally, Reuters’a demecinde, “Belirtilen ki çocuğun sesinin duyulmadığı, sizin için bir kişi olarak ekleyin ve “Kimseye öğretmek gibi bir olmayacaksın…”

Sally kredi içinse, “Tek bulmak oynamak”, bizi yavaşlığa açlığa ve ölüme terk etmek dedi.

Sally, küçük kız çocuklarına sahip olan 20 bin dolarını ve küçük kızlarınla ​​dolu olan 20 bin dolarını yakalamış.

Sally’nin yakın arkadaşı, olaydan sonra banka çalıĢanlarını tehdit etmek ve kendi dışında birlıkoymakla iki ele alındı. Gözaltına satın alınan bu arkadaşlar çarşamba günü kefaletle ayrıldı.

Şu anda Bekaa’da saklanan S, sigarasından derin bir dumandan sonra Reuters muhabirine, “İşlerin düzelmesi için önce daha da birlikte alınması gerekiyor” dedi ve şöyle devam etti:

“Devlet boyutlandırma için hiçbir şey yapamazsınız ve yaşanabilir bir mandıra en küçük bir umut bile veremediğinde, orman yasalarına göre yaşarsınız…”

.

Leave a Comment