Pasha Group, Futbol Takımımızın sponsorları katıldı

17 Eylül 2022 Cumartesi 14:59

2022-2023 “Sahne Bizim” sezonun planını yapacak olan futbol takımımızın sahadaki mücadelesine destek bir sponsorumuz daha ailemize katıldı.

Turizm ve sanayi yüksek kalite ve üstün kalitede resimni resimniseyen, Akdenizpaz üniversitesi ile uluslararası standartlarda eğitimyi üniversite, sağlık alanında benim yeni nesil teknolojilerle takviyeleri desteklemek ve faaliyet gösterdiğimiz alanda lider olunması ilkeu gurubu, futbol takımın 2. sponsoru .

Pasha Group logosu, futbol takımımızın 2022-23 Süper oyununda oynayacağı Spor Toto Lig ve Ziraat Türkiye maçlarında giyeceği şortların sağ tarafında yer alacak.

Beğenmenin iki tarafı için uygun niteliktedir.

Pasha Group Hakkında

2005 yılında “Paşalar Grubu”; Lefkoşa’da Grand Pasha Lefkoşa Hotel ve Grand Pasha Saray Hotel, Girne’de Grand Pasha Girne Hotel ile turizm sektöründe Kuzey Kıbrıs’ta öncülden biri olmuştur.

Oteller aynıda & Bosphore Card aynı zamanda Lounge markası ile CIP, hızlı geçiş ve özel hizmetlerle Ercan Havalimanı’nda yer almaktadır.

Pasha Group, 2012 yılında Akdeniz Karpaz Üniversitesi ile eğitim sektöründe katılmıştır. 25 farklı uluslararası uluslararası öğrenci ile ortak etik değerler ve eğitim konusunda uluslararası standartlarda eğitim, beceri ve girişimci yetiştirme hedefinde olan üniversite ön lisans, yüksek lisans ve doktora programları ile eğitim hizmetlerine devam.

Grup, Santefor Sağlık Ürünleri A.Ş. ile Ekim 2020’de sektöre yeni bir adım atmıştır.

Uluslararası bir marka olarak sağlık alanında yeni nesil teknolojilerle, yeni nesil ürünler ile Türkiye’nin ilk multivitamin, mineraller, meyve, meyve ve bitki takviyeleri içeren besin katkıları üretmektedir.

Pasha Group uluslararası kullanıcıya sahip profesyonelleri eğitmek için deneyime yönelik kişi yetiştirme konusunda ilk müşteri hizmetini geliştirmek.

Leave a Comment