“Pes” dedirtten olay | Falaka savunması: “İşkence değil fantezi” dedi!

Kayseri’nin Melikgazi bölgesindeki kargo şirketinde çalışan, evli ve 2 çocuk babası Erkan T.´nin, maddi durumu iyi olmayan kadınları evine çağırıp gözlerini uyku bandı, ayaklarını kelepçeleri ve Eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı iddiasıydı.

GÜZELE 500, ÇİRKİN’E 250 TL ÖDEME

DHA’da yer alan haberlere göre Erkan T.’nin, falakaya yatırdığı kadınlardan ‘güzel’ dediklerine 500 TL, ‘çirkin’ dediklerine ise 250 TL ödeme yaparak birini attı.

GÖRÜNTÜLERİ KAYIT ALTINA ALDI

Erkan T., falaka görüntülerini de kayıt altına aldı. Erkan T., başka kadınların da çektiği videoları gönderdi. Benzer teklifte bulunduğu NK isimli savcılığa suç duyurusunda bulunmasıyla Erkan T. gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen Erkan T., çıkarıldığı hakimlikçe adli kontrol gözetimiyle serbest bırakıldı.

KAMU DAVASI AÇILDI, 9 YIL İSTENDİ

Soruşturmada Erkan T. hakkında, eşi HT’ye cezaları nedeniyle ‘eşe karşı eziyet çekme’ suçundan 2 hücre 5 bölgeye kadar, ‘müstehcenlik’ suçundan da 1 koleksiyonu 4 hapishaneye kadar hapis cezası istemiyle Kayseri 18’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı.

DURUŞMA BASINA AÇIK YAPILDI

Davada sanık Erkan T. ile eşi HT hazır bulundu. Sanık avukatı duruşma öncesi yazılı dilekçeyle basına kapalı oturum talep ettiklerini, salonda gazetecilerin bulunduğunu belirtti. Mahkeme hakimi, sanık avukatının talebini reddedip, duruşmayı basına açık oturumda gerçekleştirdi.

“ZORLA DEĞİL RİZAYLA OLDU”

Söz konusu videolarda zorlama olmadığını söyleyen sanık Erkan T., “Eşimin rızası ile oldu. Bir kez de adı H. olarak denediği bir kadın ile rızası içinde bir video çektim. Kimseye benzer bir uygulama yapmadım. Kimseyi zorlamadım. Bu videoyu bir yerde paylaşmadım.

“GÖRÜNTÜLERİ BEN PAYLAŞMADIM”

Çünkü, bu tarz videonun yasak olduğu biliniyor. Videoların daha sonra nasıl yayılacağı bilinmiyor. Bu videolar emniyet tarafından sızdırılmış olabilir. Ben, hiçbir yerde paylaşmadım. Cep telefonunda tespit edilen videolar, bu tarz internet sitelerinden alınan videolar. Bu tarz videoları yüklerken kadınlar açık ya da giyinik olduklarına bakmadım.

“PARA KAZANABİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNDÜM”

Bu durum beni ilgilendirmiyordu. Ben bu örnek videolar olsun diye yükledim, ardından sildim. N. isimli kadının bu tarz videolarını çekip çekmesini istemiştim. O da kendisiyle de merak ettiğini görmüştü. Ardından N. ile bu tarz paylaşım yaparak, birlikte para kazanacağımızı düşündüm” ifadesini kullandı.

“FANTEZİ AMACIYLA 1 KEZ YAPTIK'”

Eşinden şikayetçi olmadığını söyleyen sanığın eşi HK, “Bana karşı zorla bir işlem yapılmadı. Bir video izletti ve bu şekilde video çekme tekliflerinde bulundu. İlk başta bu teklifi kabul etmedim ama daha sonra kendi rızamla bu teklifi kabul ettim. fantezi yapmaktı.Falakaya yatırdı, ayaklarımı bağladı.

“KESİNLİKLE ACI ÇEKMEDİM”

Sadece acı çekiyor gibi yaptım. acı kesinlikle çekmedim. Acı çeksem söylerdim. Şu an da salonda basın mensupları olduğu için rahat konuşamıyorum ama söylemek istemediğim cinsel arzular da vardı. Benim buralarda başka bir kadın,şim benzer bir uygulama olmadı. Yayınlayıp, para kazanmaktan bahsetmedi. Şikayetçi değilim” dedi.

DURUŞMA İLERİ TARİHE ERTELENDİ

Mahkeme hakimi, sanık ve eşinin ifadeleri sonrası dosyanın incelemeye alınmasına hükmedip, karar vermek üzere duruşmayı erteledi.

Leave a Comment