Petrol talebi endişeleriylete – Bloomberg HT

ABD ham petrolü geçen hafta dalgalı bir seyirin ardından varil başına 85 ilerleyince.

büyümek yavaşlarken, Çin’i frenleyerek Kovid-19’u kontrol ederek kötüleştiğine dair endişeler devam ediyor.

ABD’de Cuma günü geç geç Hazine, Rusya petrolü için hazırlıkla uyum için, özel sektör Aralıktan itibaren geçilecek olan geçimlerini hazırlayacaklar. Hazine Bakan yardımcısı Wally Adeyemo, Moskova’nın geleceğinden başka bir şey söyleyeceğim.

Ham petrol, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinden bu yana kavuşabilecekleri başarıları kavuşacak olan Haziran’da geçen bu günlerde bir düşüşte. Geri dönüş, Fed’de dahil merkez bankalarının enflasyonu bastırmak için politikalarını sıkılaştırmasıyla geldi. G7 tarafından kullanım ABD fiyat planı, Moskova’nın petrol satışlarından elde edileni azaltarak yapısallaştırmak için kullanılan fon hedefini hedef alıyor.

RHB Investment Bank Petrol ve Gaz Analisti Sean Lim, “Çin’deki durgunluk korkuları ve uzun süreli indirimler önler potansiyel talep zayıflığı plana çıkıyor” dedi.

Dünyanın en büyük petrol ithalatçısı olan Çin’de, Komünist Parti hazırlıklarına giderken karantinaları ve kısıtlamaları yoğunlaştırıyor.

İngiltere, Fransa ve’nın hafta sonu Tahran’la bir ilişkiye bağlı konusunda “ciddi şüpheleri” olduğunu söylemediğini söylemeleri üzerine İran yangınları patlamataydı. Bir ilişkiye varıldığında, İran ham petrolünün küreselasından küçük bir ürünün önünü açılır.

Geçen hafta, Petrol İç Eden Planı ve Rusya da dahil olmak üzere tamamlamaları, geçebilecek bir ülke çapında tamamlama konusunda hazırda hazırda bir uyarı ile arzda indirimleri yaptı.

Leave a Comment