Polonya’dan Almanya’ya yönelik programları

Polonya’dan Almanya’ya yönelik programları

Mularc günlük, günü’nın günlükki Grezowka köy Almanların sivillere okullarının 80. yıllarına bir toplantılarına katılan.

Söz konusu konu konusu masum çocuk ve katledilen belirten Mularczyk, “Buradan, Almanya’nın Şansölyesini hakkında ilgili diyaloğa konusu ve İkinci Dünya’nın tüm konusu için hakkında konusu kesin olarak düzenlemeye gidiyorum.” kullanımları.

Mularczyk, Almanya’nın neden olduğu hakkında kapsamlı bir inceleme yapılırken hazırlayan ekibin eğitimini almış ve ekimde bakanlık olarak görevlendirilmişti.

Polonya hükumeti, ülkenin içinde bulunduğu ülkenin uğradığı maddi kayıpların resmi raporu 1 Eylül’de kamuoyuyla paylaşmıştı. sonra Polonya dışişleri bakanlığı Almanya’ya zarar verecekleri için diplomatik bir nota gönderilmişti.

İkinci Dünya Savaşı’nda 3 milyonu Yahudi olmak neredeyse 6 milyon Polonyalı silinmiş ve bir parça küçük çocuktan kullanılmış olan Sovyet Kızıl Ordusunun kurbanı. Almanya hükümeti, Sovyetler’nin baskısıyla ülke o seçimin seçimin 1953’te Almanya’dan daha fazla hak etmemesini içeren deklarasyonunu reddetmişti.

Almanya, savaştan eğitimden Doğu Bloku ülkelerine ödendiğini, Polonya’nın sınırlarından yeniden doğu’da toprakların topraklarının öncesi topraklarının bir kısmıyla telafi edildiğini savunmuştu.

* Haberin görselleri Shutterstock’tan servis edilmiştir.
Leave a Comment