Red Bull, hakkında “karalayıcı” iddialarda ayrıntılı bilgiler veriyor!

Singapur GP öncesi, La Gazzetta Sport ve Auto Motor und Sport, Red Bull’un yıl F1 bütçe bütçesi düşünülecek iddialar vardı.

Mercedes ve Ferrari, iki yıllık bütçe bütçe bütçesini aştığını ve herkesin tarafından bilindiğini söylediler.

İddialar esas olarak çarşamba günü duyurulacak olan resmi rapordan bir hafta önce ortaya çıkacak. FIA, çarşamba günü yatırımı ile ilgili yıl 145 milyon tahmini kontrolları kontrol ve eğer varsa, bir anşan takımlara da ceza uygulayacak.

Mercedes takımın patronu Toto Wolff ve Ferrari direktörü Laurent Mekies, bütçe sınırını bir takımlara sert hazırlıklar istenirken, eğitim eğitimi Milton Keynes incelemesi incelemeye gidişdi.

Cumartesi sabahı Singapur’da etki eden Red Bull takım patronu Christian Horner’ı karşılamaya yönelik açıklamaları hoş karşılamadığını, Mercedes’in hem de Ferrari’nin geri adım atmaması halinde yollara başvuracaklarını söyledi.

Horner, bu açıklamaları açık şekilde kullanabilecekleri son derece gözden geçirilebilir ve çekilebilir kinden ne kadar bakacağız.”

“Dünkü takıma, markalara ve hatta Formula 1’e karşı karalayıcı yorumlar yapmak kesinlikle kabul edilemez.” dedi.

Sergio Perez, Red Bull Racing RB18

Sergio Perez, Red Bull Racing RB18

Fotoğraf: Lionel Ng / Motorsport Images

Horner, Redll’un bile hiçbir şey hakkında hiçbir bilgi yokken hakkında bilgi hakkında bilgi edinme Bulmaları hakkında bilgi almadığını söylüyor.

Horner, “Bu takım ve FIA ​​arasında geçen özel bir süreç. Peki nasıl oluyor da bir takım bizim başvurumuzun detaylarını bilebiliyor?”

“Herhang bir takım, başka bir gösterimde bulunup gösterini nasıl yapılabilir?”

“Bizden haberde bulunup yapılacakmızı olacak. Önümüzdeki süreçte tamamlanacak olana kadar olan bitenleri bilemeyeceğiz.” dedi.

Horner’in’in, Max Verstappen’in ikinci dünya şampiyonluğunu eski hafta sonu Red Bull’a çamur atmak için bütçe bütçesi harcamalarını da arttırıyor.

“Hata yapan insanlar, başkalarını öğretmeklaya anlama başlamamalı. Yapılana açıklamalara ve son değerlendirmeyi değerlendirmez.”

“Max’in dünyasını büyütmek için ilk sınırları aşmış ve biz” Max’in geniş kapsamlı bütçesinden yararlanıyoruz.

“Belirtilenleri gölgelemek için bir stratejidir.

“Bu FIA’nın ilgilenmesi gereken bir konu aynı zamanda Red Bull olarak bizim de, tüm yorumlarla ilgili duruşumuzu göstermemizi gereken bir konu.”

Horner, devam etme sürecinde Red Bull’un 145 yıllık haritasında kaldığımda emin olun.

“Mart için bir sunum hazırladık ve küçük ölçekli bu sunumda yüzde 100 biz arkasındayız.”

“Bu beyanın ardından olanlar tarafından onaylanması gerekiyor.”

“Bu, kapsamlı bir şekilde sorulduğunda, yorumların uygulanması ve onun paketlendiği bir gibi bu süreç FIA’nın devamı bu kontrol F’nın süreci henüz tamamlanmadığı için açıklanmadı.

“Çok ayrıntılı bir şekilde tamamlanabilmesi için düşünülebilecektir.”

Leave a Comment