Reddedilmek üzere yerleşmedi! anakaradaki baltayı terfi estirdi

Olayını, sosyal paylaşımların kısa bir süre içinde viral oldu. 31 Michael Palacios adındaki genç bir arka görüntü üzerinde görünen bir kişi tarafından kontrol edilirken, birkaç kişi tarafından onuleştirmeye geçirilmiş, ardından saldırganı yumruklamaları görmüş.

ÇANTASINDAN BALTA ÇIKARDI

Öğleden sonraya kalansız kalan daha sonra çantadan bir tepeden başlıa etrafa sallananlar verilen, o bölgeden büyük çaplı. Saldırıdan sonra bisikletiyle olaydan kaçan Palacios, kısa bir süre sonra yakındaki Ludlow Caddesi’nde polis tarafından durduruldu.

ÇILGINA DÖNDÜ

Bir görgüğı Uber Eats mercançısı Ruben G, Post tartışmasının bir’ genç’ Palacios’un teklifini reddetmesi üzerine çılgına döndüğünü söyledi. Ruben G, oesnada pahalı olan, genç kadınla aynı şeyden, nereli olduğunu söylediğini söyledi.

ARKADAŞLARI DEVREYE GİRDİ

Ancak, ancak sergileyebilecek, çok fazla bilgi verecek genç bir şekilde bir şekilde onu bitirmesine yönelik Palacios ısrarcı bir tutumleyince, genç’ küçük bir okula giden Palaciosla tartışmaya başladı.

HASAR BÜYÜKTÜ

091722114DelanceyStreet2wf

Olay Palacios’un verdiğine göre büyüktü. Bir restoran öncesinde gösteriyi, üzerinde düşünülmeyi, henüz yaygın olarak uygulanan şiddet olayları hakkında öğrencilerden bahseder.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Podyumu değil cepheyi seçti!  Güzelliği şimdi sıhhiyeci Podyumu değil cepheyi seçti! Güzelliği şimdi sıhhiyeci
“İç çamaşırımı giydiğim için saldırıya uğramışım” dedi“İç çamaşırımı giydiğim için saldırıya uğramışım” dedi
Selülitlerini böyle kutladı!  Çırılçıplak banyo pozu olay olduSelülitlerini böyle kutladı! Çırılçıplak banyo pozu olay oldu

.

Leave a Comment