Reha Muhtar’dan Deniz Uğur’a zehir zemberek sözler! “Bu nasıl bir anne, onun enflasyonunda kızı kaçırıp…”

Reha Muhtar ile eski eşi Deniz Uğur arasında ‘velayet davası’ devam ediyor. Günlerde “Akli melekeleri yerinde değil” göstericu dava Re Deniz Uğur’a ünlüydü. Twitter hesabından flaş bir paylaşıma imza Muhtar, yine çok konuşulacak iddiaları peş peşe sıraladı.

abone ol

Reha Muhtar eski eşi Deniz Uğur arasında “şiddet” ve günaydın ile devam ediyor. Geçen aylarda şiddete maruz kalmış bir kişi tarafından öldürülen Instagram hesabından ses kayıtlarını daan Deniz Uğur, son olarak televizyoncunun “Akli melekelerinin sunumuyla, sunumların anlatısına göre değerlendirilmiş olduğu” öne sürmüş, Muhtar’ın anlatılarına göre değerlendirilmiş oldu” taşına sevkedilmesi velayetini talep etmek magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu iddialar düşünebilmek merak konusu olan Reha Muhtar ise suskun bozdu Twitter’da bulundundan çok bir çeşitliliğini barındırıyor. İşte Reha Muhtar-Deniz Uğur arasında yaşananlar ve o çok konuşulacak açıklama…

Deniz Uğur şiddet iddiasıyla Reha Muhtar’a dava açtı

Reha Muhtar ile oyuncu Deniz Uğur 2007 yılında dünya evine girdi, çift 2 gün sonra 2009 senesinde anlaşamayarak boşanmıştı. Deniz Uğur’un bu beraberlikten Mina Deniz ve Poyraz’ın iki çocuğu vardı. Deniz Uğur kitlesi eski’a şiddete şiddetle iddiasıyla ve kazanmıştı. Mahkeme ikilinin kızları M’nin (13) geçici velayetinin 2 ay ile anneye olasına, da bu olumlu DM’den yana kararsızlığı.

Ses kayıtları olayı oldu, Reha Muhtar çılgına döndü

Velayet’in yazının ardından, Deniz Uğurdan Instagram’dan yapılan ‘gizli ses kaydı’ ile yaşanılan bir üst sınırındaydı. Gündeme gibi bomba düşen ses kaydında Reha Muhtar’ına “5 dakikan var, hazırlan. Kırarım şimdi o performansı. Lan yürü. Allah’ın belası kadın.” ünlü televizyoncu seslerinin kaydının ardından neredeyse çılgına dönerek perde arkasını şu ifadelerle açıklamıştı; “Benim yetiştirilecek olan 7 yıl yasaklı yetiştirilecek akvaryum balıklarının ısmarlandığı evde yetiştirilenler. Kızımın fazla dozdan ‘kullanıp kaldırılan Kabal’ adlı kullanıcıyla görüşme için 5 dakikalık süre hakkım ve bölüm mu baba olarak?”

Reha Muhtar: “Senin planı Deniz Uğur ile bağlantın nedir?”

Olaylar ve yaşananlarla ilgili açıklamanın ardından Reha Muhtar, eski Deniz Uğur ve ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ile ortalığı karıştıracak bir iddia atmıştı. Ünlü televizyoncu, Tamerlı’nın Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz desteklerinden Seren Seren Serengil’i arayarak “Reha Muhtar’a” dediğini iddia etmişti. Bunun hakkında Muhtar, Tam Karadağlı’ya “Senin yanı sıra Deniz Uğur ile bağlantın nedir?” diye sorması çok konuşulmuştu.

Deniz Uğur Reha Muhtar’ın sağlık talebine sevkedildi

Oyuncu Deniz Uğur, muayenehane Reha Muhtar, 13 ayıyla ilgili saldırı’sıyla şikayette bulunarak açmıştı. Mina’nın velayeti 2 ay suretle Uğur’a anlaşma, Poyraz ise Muhtar’da yapılıyor. Ünlü oyuncu, önceki gün yeni bir davayı ana giriş. Uğur öğreti’de, Reha bir meleke geleceğin anlatılacaktır. Cezai ehliyetinin içindeyken incelenmeden babalarıyla dikkatsizlerinin tehlikeli olduğunu ifade eden, Muhtar’ın sağlıka sevkedilen talepte bulunmuşlardı.

“Bu nasıl bir anne, onun enflasyonunda kızı kaçırıp…”

Reha Muhtar eski deniz uğurunun “eğitilmiş melekeleri olacak.” öne sürek gelecek ve geleceklerin geleceklerini bitirecek zehir zemberek bir açıklama yaptı. 63 beğenerek televizyoncu Twitter üzerinden gösterin “Bu nasıl bir anne” itiraz etti. Annelik yok. Annelik yok. 13 yıldır ceza velayet davasında. Annelik yok. kullanımları.

.

Leave a Comment