Reklamlı Netflix Sistemi Kullanıma Sunuluyor: İşte Fiyatlar

Netflix’in içinde aylarda tanıtıldığı reklamlı premium bugün resmi olarak tanıtıldı. Planın ilk olarak hangi koşullarda uygulanacağı ve fiyatı da belli.

Dünyanın en büyük ve film yayınlarından birisi olan Netflix, uzun süredir karşı karşıya geldiği reklamlı günlerde dünyanın bu gününün başındaki platformlarından yeşil ışık yakmıştı. Daha fazla bilgi için bu paket hakkında küçük küçük bilgiler ortaya çıkarsa da Netflix, bu paketlerin ne ve kullanım koşullarıyla ilgili zaman sessizliğini korumuştu.

Bugün yayında yayında Netflix platformu, premium planını resmi olarak reklam. Gelin hep birlikte planın neler sunduğuna ve fiyatina şu anda.

bazı içerikler mümkün değil

Yayınlanan ilkda reklamlı premium planının yayınlanmasıyla birlikte 12 Kasım’dan itibaren 12 uygulamayla edinilecek. Avustralya, BrezilyaKanada, FransaAlmanya, İtalyaJaponya, MeksikaGüney Kore, İspanyaBirleşik krallık ve ABD’de götürülecek paketler ABD fiyatı olan 6,99 dolar üzerinden fiyatlandırılacak. Netflix’in stratejik bir mezrasında reklamlı planını, Disney+’ın reklamlı planını 1 ay önce ve 1 dolar daha ucuza sunacak.

Reklamlı planda ilk etapta platformdaki tüm bölümlerden %5 ila %10’luk bir kısmı olmayacak. Hangi eğitimler üzerinde yapılacak işler hakkında bir açıklama yapılacak olan kişilerden oluşan kişilerden çoğu bu plan izlenemeyecek. yandan reklamlı plana abone olan diğer bölümlerden aynı anda 1 cihazda ve 720P hazırlık aşamasında olabilir. Reklamların gösterilebilmesi içinde içerik indirme hizmeti devre dışı olacak.

1 içerikte 4 dakika reklam

Yapılan reklam konusuna ayrıca değinildi. Reklamlı alışveriş sitelerini kullananlar, izledikleri 1 yıllık içerikte 4-5 reklam görülmez. 1 saat başı 10-20 dakika reklamın gösterdiği ışıkun üzerinde Netflix’in bu biraz planı daha insaflı görünüyor. Ayrıca reklamların yaklaşık 15 ila 30 saniye arasında süreceği ve geçilemeyeceği de ekleniyor. Tahminlere göre reklamları içerikten kapsamlı bir şekilde bu bölümden tanıtım amaçlı reklamlar seyir zevkini denemeye çalış.

İLGİLİ HABER

Netflix, İlk Kez Dizi ve Filmlerini Kaç Ayarını İzlediğini Açıklayacak

Netflix’ bu yeni reklamlı saldırı konusunda ne zaman konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak tahminlere göre Netflix’in reklamlı aboneliği yaş 25-30 tl bandında bir fiyata satılabilir.

Kaynak :
https://techcrunch.com/2022/10/13/netflixs-ad-supported-tier-set-to-launch-on-november-3/

Leave a Comment