Rezilliğin böylesi! Çocuğun iç çamaşırlarını gördü etkilendi! Baba duyunca…

Kocaeli’de komşularının konuşulmasına 11 yaşındayken geçmişte cinsel istimarada bulunduğu iddia edilen sanığın yargılanmaya başlandı. Duruşmada genç anlatımı dinlendiği sırada öfkelenen baba sanığa yumruk attı. İddialar ise çok vahim…

abone ol

Kocaeli’de 11 kişilik bir ailenin komşularının yaşadığı bir yerde cinsel istismarda bulunan ZK savunması askerleri daha sonra genç askerlerin saldırısına uğradı. Sapık komşu, ”Beraber top oynuyorduk, bisikletle beraber geziyorduk. 3 doku var, bu olanlara anlam veremiyorum. Bir kere bana ‘Şoförlük öğret’ demişti. Arka koltukta otururken belim açıldı. Kişi iç çamaşırımdan etkilendiğini söyledi” dedi. 17 yaşındaki ZK de, farklı tarihlerde tacize yönelik tacizi dile getirdi.

İddiaya göre, RG (17) isimli genç kız, 11 yaşında alt komşusu ZK (60) tarafından cinsel istismara maruz bırakıldığını iddia ederek 2021 yılında şikayetçi oldu. Genç şikayeti üzerine ZK hakkında “çocuğun nedensel cinsel istismarı” suçundan dava açıldı.

Davanın ilk duruşması Kocaeli 4. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülmeye başlandı. Duruşmaya tutuksuz sanık ZK, müşteki RG ile babası CG ve taraf avukatları katıldı. Savunması için söz hakkı verilen ZK, suçlamaları kabul etmeyerek, “Beraber top oynuyorduk, aynı kapıdan çıkıyorduk, bisikletle birlikte geziyorduk. Ben 10 yıldır parkinson hastasıyım. ‘Şoförlük öğretmişti’ demişti.Arka koltukta otururken belim açılmış.Kendi iç çamaşırımdan etkilendiğini söyledi, ben de tersledim” dedi.

Baba sanığa saldırdı

Sanığın savunmasının ardından RG’nin ifadesi dinlendi. Adli görüşme tanıklıklarının duruşmaya katılan RG, “Sanık bizim alt komşumuzdu. Çok iyi niyetli yaklaştım. 11 yaşındaydım, anladım. Bir gün beni bisiklete alıp, ormanlık alana götürdü. Bu sırada salonda bulunan RG’nin babası CG öfkelenerek sanığa saldırdı. Salondan seslerin geldiğini duyan sanık ZK’nın kızı da içeriye girdi ve CG’ye saldırdı. Öfkeli baba ve sanığın kızı, polis ekipleri tarafından dışarı çıktı.

Psikolojim bozuldu

İfadesine devam eden RG, sanığın kendisine müstehcen filmleri izleme tekliflerinde kullandıkları ve farklı tarihlerde taciz edilmeleri ileri sürüldü. RG, “Bu olaydan sonra bir süre yemek yiyemedim, psikolojim bozuldu. Çorum’dayken beni telefonla aradım bunun üzerine ben de durumu ablama anlattım. O anneme, annem de babama anlattım” dedi.

Baba: Şu ana kadar bu kadar bilgim yoktu

Salona alınan RG’nin babası CG ise “Şu ana kadar benim bu kadar bilgim yoktu. Olayın bu şekilde olması bekleniyor. Ben film izlemeyi teklif etti diye konuştu. Şikayetçiyim” diye konuştu.

Tanık olarak dinlenen RG’nin kuzeni B.Ç. ise “RG o zaman 11 yaşındaydı. Geceleri uyuyordu. Bir gün markette bana kendilerini birden anlatmaya başladı. Ben de ona burada böyle şeyleri anlatılmayacağını, evde konuşmamızın daha doğru söylediğini söyledim. Evde bana her şeyi anlattı.
heyeti, HTS kayıtlarının bir sonraki duruşmaya götürülmesine karar vererek, mahkemeyi erteledi.

Öte yandan sanığa duruşmada yumruk atan CG hakkında suç duyurusunda bulunulacağı öğrenildi.

.

Leave a Comment