Ripple davasında yeni gelişme, yeni hazırlık aşamasında

Ripple ABD Menkul Kıylar ve Borsa Komisyonu (SEC) Aralıkn bu süregelen davadan yeni bir gelecek olacak.

Hem Ripple hem de SEC, kararlılıkla karar verilmesini talep etti. Her iki taraf da bu üretim, artık 2 yılı dolduracak davada artık sona gelindiğini gösteriyor. Taraf yargın XRP varlıklarının kıymeti sahip olduğunu savunuyor.

Dava için hazırlık hakkında. Hogan, SEC’nin XRP fiyatının fiyatının piyasa tarafından belirlendiğini kabul etmeyi ileri sürdü.

XRP fiyatı hareketlendi

Bugünkü gelişmeyi planladı XRP fiyatı da hareketlendi. Gün içinde 0.36 dolardan gelen XRP, 0.40 dayandı. Piyasa değeriyle en büyük kripto para, TSİ 22.25 itibari ile 0.3918 dolardan hizmet vermektedir.

Öte yandan Ripp CEO’su Brad Garlingle ise, SEC’nin başvuru ile karşılaştığını sergilemediğini savunuyor. Garlinghouse, Kongre tarafından verilen yetki yetkilerini kullanma çabasını içinde tuttuğunu ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – LUNA kurucusundan açıklama var: Kaçmadım

Ne olmuştu?

ABD Menkul Kıymet Komisyonu (SEC), 2020 pazarları Aralık ayı Ripple’ı ve ortak Christian Larsen ve CEO Bradley Garlinghouse’u dava. XRP’nin menkul kıymeti olduğu savunan kurum, XRP’yi SEC’ye kayıt yaptırmadan devama dolar sattığını ve kişisel olarak 600 milyon yaşlı yaşlı öne sürdü.

En güncel haberlere abone olmak için Telegram kanalımıza abone olun!

Leave a Comment