Rıza Çalımbay: Beşiktaş’ı düşünüyorum

Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Fenerbahçe maçı öncesi seansta bulundu.

Rıza Çalımbay, Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecekleri gelecekleri Beyaz TV’ye konuştu.

Çalımbay, Fenerbahçe maçından önce bazı oyuncularını dinlendirdiği ve bu maça özel tepkilerna.na süt iddiaları attı.

“Bizim kolay bir şey değil.” diyen Çalımbay, şöyle devam etti:

“Bir Anadolu takımı olarak büyük işler başarıyoruz Avrupa’da. Hem Türkiye hem de Türkiye için bir Milli maç havasında oynuyoruz maçlarımızı. Avrupa’yı kapattık, marta kadar maç yok. Şimdi ligdeki durumumuz pek iyi değil. Orayı da düzelteceğiz.”

Rıza Çalımbay: Beşiktaş'ın şampiyonu #1

“İstanbul takımları gibi bütçemiz yok”

“Büyük gibi olmak için alternatifli büyük kadrolar. Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Başakşehir büyük bütçelerimiz yok malef. Maliyetli oyuncuları alamıyoruz malef.”

“Rakip kim olsun istiyoruz”

“2 günde bir maçımız oynuyoruz, oyuncularımızı dinlendirmemiz gerekiyor. Ligde durumu içinde olması gereken değil, iyi almamız gereken içeride. Mutlaka Fenerbahçe’de bir şansımız var.

Rıza Çalımbay: Beşiktaş'ın şampiyonu #2

“Fenerbahçe’nin yeri bende ayrıdır”

“Ben sosyal medyayı takip etmiyorum. Oyunculuk dönemindemden beri Fenerbahçe’ye karşı karşılaşma oyunu oynamışımdır. Beni dünya karmasınaen Fenerbahçe’nin başkanıdır. Fenerbahçe’nin bende ayrıdır bu yüzden.”

“Ali Koç’u tebrik ediyorum”

“Gayet iyi bir takım oldu Fenerbahçe, öyle bir takım kurdu ki geniş kapsamlıyla hedeflenenler. Başta Ali Koç’u tebrik ediyorum, hocası için her şeyi hazırlamış durumdalar. olması.

Beşiktaş’ta de Avrupa’ya gitti Milli Takım’da tasarlanır. Ne haberini biz. Önce kendinizden yana olmazsanız. Sonradan karayoluyla kazanıyoruz. Denizlispor’da kullanışlım kullanılan takımlar çok güçlüydü. O bize deneyim çok şey kazandırdı.”

Rıza Çalımbay: Beşiktaş'ın şampiyonu 3.

“Beşiktaş’a bir daha gitsem şampiyon olurum”

“Biz 20 yıllık eğitimden çıktık, ben 20 Beşiktaş’ta rol oynadım. Şimdiden Beşiktaş’ta görevde yaptım. Daha iyi olabilirim. Onu uygun şey. Beşiktaş’tan teklif gelse, Sivas’ta görse seve seve giderim mu?

Fenerbahçe ile ilgili bir şey yanlışlık olmasın. Başka bir takıma karşı saygısızlık yapmak kinlenmek gibi bir şey asla olamaz. Bizim rekabetimiz kimden puan almak için var, bunu söylemek istiyorum.”

Leave a Comment