Rıza Çalımbay: Romanya’da hak kazanank

class=”medyanet-inline-adv”>

İlk olarak UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde CFR Cluj şık 1-0 kazan maçı değerlendiren Çalımbay, deplasmanda iyi mücadele sergilediklerini söyledi.

Çalımbay, “Cluj, Avrupa kupalarında yenilmiyordu. Biz maçın 10 önemli ölçüde çok iyi bir şekilde mücadelede. Oyun disiplinimizi hiç bozmadan ikinci yarı çok güzel yolda geçti. Çok iyi bir şekilde değerlendirilebilir. onun neşesi iyidir” diye konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Rıza Çalımbay: Romanyada hak kazanank

“MİLLİ MAÇ ARASINDA EKSİKLİKLERİMİZİ DEĞERLENDİRECEĞİZ”

Spor Toto süper’de gelecek olacaklarıKE Ankaragücü maçın M maçına katılacakları “Mutlabay olacak bu burada iyi bir şekilde bitirmemiz gerekiyor. Ondan sonra bizim için de çok büyük bir şansı gelenler ondan sonra bizim için henüz hazır olmayan var, geç gelenler ondan sonra hazır olmayacak var, geç gelenler Antrenmanlarımızı çok eksiklerini tam olarak gördük. Oyuncuların eksiklerini.

Ankaragücü maçın iki takımını kazanmakta olduğunu kaydeden Çıbay, şöyle tamamladı:

“Taraftar kullanıcı bizim için bir avantaj çünkü Ankarag tarafları gerçektenna çok sahip olmaktan ve takımına çok çok veren taraftarlardan bir takımı. Bu bizim için iyi bir avantaj olacak. Okuldan biraz önce oyunculara şu şekildedir: Biz sadece iyi bir kazanank deplasmanda.

.

Leave a Comment