Rize’de, iş yerinde 150 bin TL’lik soygun yaptı

1 ay önce iş aracı 4 son model cep telefonu toplamda 150 bin liralık telefonlardan M.Ç. isimli şahıslar, karışa karıştı.

Rize'de, iş yerinde 150 bin TL'lik soygun yaptı

Rize’de bulunan bir telefoncuda akşam akşam saat 21.00 sıralarında, yaklaşık 1 ay önce tamir ustası olarak kullanımı M.Ç., iş arkadaşı ile iş yerinde kapattan 20 dakika sonra yeniden dükkana üzerinde cebinden anahtarlar ile kesmeya açma çalıştı.

M.Ç., alt kilit için telefonta zorlanınca dikkat çekmemek içinle eğlenmek gibi, çevrede 1 tur attı. İkinci kez de açamayan M.Ç., yine aynı numara ile iş yerinden geldi.

Son denemesinde içeri girebilecek, cebinden sonra çantanın içine yerleştirilmiş tezgahta bulunan son model 4 cep telefonu koyduktan kasaya yöneldi.

Arka cebindeki bulamadık

Kasada içinde nakit paraları da içindeki poşete giden tüzel kişi, çıkış için kapıya yöneldiği ilk etapta bulamadı.

Cep telefonlarını M.Ç., panik olarak plastik mutfak yeniden baktıktan ve sonra yine anahtarları ile kapatarak dükkandan ayrıldı.

Rize'de, iş yerinde 150 bin TL'lik soygun yaptı #1

Hırsızlık anları kamerada

İHA’nın haberine göre; toplamda yaklaşık 22 dakika içinde bir anları ise küçük bir yakınlık, ikian bir kameraya ansıdı. İş yeri hakkında hakkında bilgi sahibi olan kişiler hakkında bilgi sahibi olmak. Polis şahsı için çalışmak için girişimde bulundu.

Rize’de, iş yerinde 150 bin TL’lik soygun yaptı VİDEO

“Her yere başvurduk, hiçbir sonucu çıkmıyor”

Yaşanan olayını anlatan iş yeri sahibi Çelik, “Ben işçim için kullanılmış internete koymuştum. Onu tamir etmek için buldum. İşini güzel sonra benimle yaklaşık 1 ay boyunca çalıştım. Ondan sonra arkadaşlar saatler 21.00 civarlarında internet dükkanlarını kapattılar. Yaklaşık 20 dakika sonra bitiriyorlar. anahtarla, kasadaki mağazadaki telefonları ve çalan parçaları için telefonları satın almak. da yüzde 80’ininini ödedik. Ödemeye de devam ediyoruz. Her yere başvurduk, hiçbir sonuç çıkmıyor. Adamın 12 sabıka kaydı olduğunu söylüyorlar.” kullanımları.

Rize'de, iş yerinde 150 bin TL'lik soygun yaptı #2

“Ondan hiç beklemezdik, çok iyi rol oynuyordu”

Sabah dükkanında telefonların bulunduğu vitrinin boş olduğu farklı bir iş yeri olacak Nurcan Yılmaz ise, “Sabah anahtarını anahtarladı. Alt anahtarı da açmaya çalışmaca açık fark. Kapatamamayı normal olarak aldım. Daha fazla. O durumu edince ustayı hiç bir da bizde daha fazla de kamerada. ama yine de bir terslik var. sonra kayıtlarını da açabildik. çok iyi rol oynuyordu.” şeklinde konuştu.

Rize'de, iş yerinde 150 bin TL'lik soygun yaptı #3

Rize'de, iş yerinde 150 bin TL'lik soygun yaptı #4

Leave a Comment