Rocky düşman çatlattı… Hem ekranı hem aşka geri döndü!

class=”medyanet-inline-adv”>

54 yaşındaki güzeller güzeli eski model Jennifer Flavin, 25 yıllık eşi 76 yaşındaki Hollywood yıldızı Sylvester Stallone’a boşanma davası açtığında takvimler 19 Ağustos’u gösteriyordu. Dünya örnek çiftlerinden bir olarak gösterilen Flavin ve Stallone’nun ayrılık haberi Sinemanın yükselişi bomba gibi düştü ve bu kararın ardındaki ayrıntılar bir gazete sayfalarını yayınlamaya başladı.

O sıra Altı Sayfa Altı tarafından elde edilen mahkeme belgelerinde, evliliğin ‘geri dönülmez bir şekilde bozulduğu’ belirtiliyordu ve Flavin’in evlilikleri sırasında edindikleri geçiş aralıkları ‘adil bir şekilde dağıtılmasını’ talep ettiğine dikkat çekiyordu.

Rocky düşman çatlattı… Hem ekranı hem aşka geri döndü

YENİ ŞOV YOLDA

class=”medyanet-inline-adv”>

Stallone’lar şu anda Paramount+ adlı dijital platform için bir realite gösterisine dikkat çekiyorlar. İlk olarak bu yılın ağustos yıllarında duyurulan program için Keeping Up With The Kardashians’ın aynı ekiple çalıştıkları söyleniyor. Rocky filminin yıldızının temsilcisi de açıklama yaparak diziyi doğruladı: “Stallone’lar şu anda Paramount+’ta başlayacak olan bir realite şovunu birlikte dikkat çekiyorlar.”

Ancak ne olduysa o gün oldu ve bu açıklamalardan kısa bir süre sonra eski model Jennifer boşanma davası açtı. Haber, Hollywood’da şok dalgaları etkisi ve birçok kişi, Jennifer ve Sylvester’ın, Brad ve Angelina’ya rakip olacak acı bir boşanma sürecini yaşadıklarına ikna oldu.

Aynı platformda bir de Tulsa King adlı bir dizide başrol oynayan Sylvester Stallone, ayrılığın gündemde olduğu birçok açıklama yapmış ve uzun soluklu evliliklerinin yürütememelerinin sorumluluğunu büyük oranda kendisinin üstlenmişti.

Rocky düşman çatlattı… Hem ekranı hem aşka geri döndü

EŞİNE MESAJLAR YOLLADI

John Lennon’ın ünlü sözü “Hayat, siz başka planlar yaparken oradan gelenlerdir.” Cümlesini paylaşan oyuncu “Umarım’ın hayattaki zaaflarını, kırılganlığını ve gerçekten iyi bir ilişkinin ne kadar nadir olduğunu anlayan insanlarla birliktesiniz.” gülerek çok sevdiği eşi Flavin’e mesaj yolluyordu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Flavin’le evliliğinden Sophia (26), Sistine (24) ve Scarlet (20) sahiplerine ait üç kızı olan yıldızın eski eşi Sasha Czack’tan 43 yaşındaki Seargeoh ailesinden ve Temmuz 2012’de kalp krizi geçirdikten sonra 36 yaşında trajik bir şekilde vefat eden Sage sahiplerine birer oğlu var.

Kızlarıyla birlikte pozlarda iyi bir aile babası gibi görünen Stallone “Büyürken onlara yeterince ilgi göstermedim” dedi ve “Bazen işi [ailemin] önüne koyarum ve bu bir daha olmayacak trajik bir hata.” sözleriyle sarsılan evliliğini anlattı.

Rocky düşman çatlattı… Hem ekranı hem aşka geri döndü

Ancak ağustos başladığında ayyuka çıkan boşanma haberleri bir ay sonra sürpriz bir şekilde ortadan kayboldu. Oscar’ı seven oyuncu, boşanma haberlerinin geldiği zamanlar olduğu gibi yeniden bir araya geldikleri günlerde de sık sık kendisini ve eşi Jennifer’ı yeniden bir araya getiren güçler hakkında konuştu.class=”medyanet-inline-adv”>

“AYRILIĞIN SUÇLUSU BENİM”

Stallone, bazı bölümlerin kariyerine çocukların yerine odaklandığından pişman olduğunu söyledi. The Sunday Times’a konuşan Stallone “Her şeyden önce daha değerli olan şey, yani aileme olan sevgim yeniden uyanıyordu. Çalışmamın önünden geçiyordu ve bu, benim için öğrenmesi zor bir dersti.” ifadesini kullandı.

Fırtına dindikten sonra ve Sylvester Stallone ile Jennifer Flavin reality şovunun gösterime başlamasından hemen önce evliliklerini yeniden alevlendirmiş olacaklar ki her yerde el ele göze görüntülenmeye mahkum. Sylvester Stallone, evliliklerini yeniden alevlendirdikten sonra dün New York City Central Park’ta dolaşırken eşi Jennifer Flavin’e her gittiğinde daha fazla aşık olmak için.

Rocky düşman çatlattı… Hem ekranı hem aşka geri döndü

Hal böyle olunca dedikodu kazanları da oradan uzaklaşmaya başladı. Sly eşi Jennifer’dan kısa ikametgahı ayrı ailesinin yeni Paramount + şovunun bir içeriğinin elde edilmesinden sonra kulislerde başka bir olasılıkla konuşulmaya başlandı: Çiftin ayrılığının TV için sahnelendiği ve başlayacağı reality şovunun bir parçası olması için tasarlandığı ortaya atıldı.class=”medyanet-inline-adv “>

Ayrılık haberi ilk duyurulduğu Stallone, E!’ye 24 Ağustos’ta bir açıklama yaptı ve ailesini sevdiğini ve bu kişisel meseleleri dostane ve özel olarak ele aldığının gökyüzünü çizdi.

ŞU ‘DÖVME’ MESELESİ

Yıldız oyuncunun sağpazındaki dev Jennifer dövmesi de yerinde bir köpek dövmesine bırakmış; yıldız oyuncu eşinin adını kapatabilmek için dev bir köpek yüzü koluna dövme yaptırmıştı.

Eylül ayında, film yıldızı ve 25 yıllık eşinin ‘evde buluşmaya karar verdikleri, burada konuştukları ve ayrıntılarını çözebildikleri’ bildirildi. Temsilcilerinin Page Six’e yolladığı sahiplerine göre her ikisi de son derece mutluydu…

Rocky düşman çatlattı… Hem ekranı hem aşka geri döndü

Daha sonra çift, Los Angeles’ta ortaya çıkar ve fotoğraflanırken yola çıkarlar ve yan yana durmaya devam ederler. İnsanlara göre bu, muhabbet kuşlarının, fikir ayrılıklarını aşmak için ‘daha iyi bir iletişim kanalı’ bulmalarıyla birlikte başarılmıştı. Dergiye göre çiftin evde kalacak işleri vardı ancak onlarınki gibi uzun süreli bir evlilikte, evliliğin başından beri ve mal paylaşımı zordu ve genellikle kaçınılan bir şeydi.class=”medyanet-inline-adv”>

Çift için her şey ‘mutluluk’ olmasa da her ikisi de aile odaklı yazmıştı dergi, ailelerini bölmek için birlikte kalmaya çabalıyorlardı.

MAL VARLIĞINI KASITLI DAĞITTI İDDİASI

Sylvester ve Jennifer’ın servetinin yaklaşık 400 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor; Palm Beach, Florida’da 36 milyon ölüme bir malikanede yaşıyorlar. Boşanma davasında Jennifer, Sylvester’ı ‘evlilik kötü algılama amaçlı olarak dağıtmakla’ suçlamıştı.

Boşanmaları ise 21 Eylül’de mahkemeye çıkmalarıyla şimdilik rafa kalktı.

Rocky düşman çatlattı… Hem ekranı hem aşka geri döndü

Sylvester ve Jennifer, yıldız oyuncu Brigitte Nielsen ile olan kısa ikinci evliliği sona erdikten kısa bir süre sonra, 1988’de bir araya gelmişlerdi.

GÜZEL MODEL 20 YAŞINDAYKEN TANIŞTILAR

Jennifer henüz 20 yaşında bir modelken bir Beverly Hills restoranında tanışmışlardı. Stallone o günlerde ona en kötü erkek oyuncuyu Altın Ahududu kazandıran bir film olan Rambo III ile ilgili izlenimler yaşıyordu.

Aynı gün Janice Dickinson’ın elinde bir kadın küçük kızının babası Sylvester Stallone iddiası olmuştu, Flavin’e ağza alınmayacak cümlelerle dolu bir mektup göndererek bu aşkı bitirmeye çalışmıştı. Ancak DNA muayenesinde kadının yalan söylediğini ortaya çıkaracaktı.

Sly daha sonra aktris Angie Everhart ile nişanlandı ama bu ilişki bir fiyaskoyla sonuçlandı ve tekrar Flavin’e döndü.

Rocky düşman çatlattı… Hem ekranı hem aşka geri döndü

YÜRÜMEZ DENEN EVLİLİK 25 YAŞINDA!

17 Mayıs 1997’de Londra’daki lüks Dorchester Hotel’de evliler ve çapkınlığıyla ün yapmış Stallone yüzünden bu evliliğin çok kısa ömürlü olacağı düşünüldü.

Flavin o sıralarda People’a “Ben yanında yokken neler olabileceği konusunda saf değilim. O 45 yaşında bir adam, onu değiştiremem” demişti. Ve hiç kimsenin süreceğine inanmayacağı bu evlilik, iniş ve çıkışları olsa da bu yılın mayıs ayından sonra 25. yılını tamamlamayı başardı…

.

Leave a Comment