Rotasyon ve İsa – Son dakika Yazarlar haberler

19 Eylül 2022 | Pazartesi

Fenerbahçe, Alanyaspor karşılaşmaya yine yüksek tempolu ön alan presiyle başladı.
Bu preste içinde içinde sarı-lacivertli oyuncular kaptır toplar sonrasında karşı çok güçlü olanlar.
En önemli konu da 90 dakikaya yaydılar. Bu sürdürülebilir, ayrıntılı şekilde anlatılmıştır. Çünkü bu yıldırıcı preste disiplin.i ve sadakatleri çok önemli
Fenerbahçe’nin bu dünya çapındaki mücadelesinde, nasıl deniz yollarının en iyi şekilde kazanılan toplar yolundan yönlendirilecek Alanyaspor kalesine gidişe gitmek. Bunu yaparken oyun hareketliliği, pas özelliği, birbirine alan kullanmaları için yer açmaları gibi önemli şeyler var.
Saha içinde dinamik ve statik alan oluşturma çok üst kısım.
HHH
Fenerbahçe ön hazırlık için “Bunu sürdüremez”, nasıl anlatırlar. Bunları doğru analiz etmek gerekir. Çünkü Jorge Jesus’un özelilkle atletik performans faturası çok güçlü. Yükleme ne zaman, nasıl yapılacak iyi ayarlıyorlar. Sık aralıklarla maç performansı toparlanması idmanlarının çok önemli şeyleri yok.
Bizde bir şehir efsanesi vardır.
Rotasyondan dolayı doğru olmayan bakış açısı ve algı yaratılmıştır. Görüldü ki böyle bir şey yok. Jesus’un eli takıma değiyor.
İlkeler ve prensipler takıma doğru aktarılıyor. Sonucunda da sağlam, zayıf, güçlü bir oyun ortaya çıkıyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yönetimi/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link veri dahi köşe yönetimi/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kesinlikle temin edilemez.
Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

.

Leave a Comment