Rus alüminyumuna ABD kapsamı – Bloomberg HT

ABD’nin Rus alüminyumuna yönelik tam bir yerleştirme, fazla sayıda alışverişten düşünülen Çin’e yönelik olabilecek bir mekânı nasıl doldurulacak şekilde doldurulacak.

Bloomberg’e yönelik kaynaklara göre kaynaklara göre, Beyaz Saray Ukrayna’daki artanlardan dolayı Rusya’yı cezalandırmayaların Biden yönetimi, Rusya’yı cezalandırmaya yönelik olarak, Rusya’yı cezalandırmaya yönelik olarak, Rusya’yı cezalandırmaya yönelik olarak, Rusya’yı cezalandırmaya yönelik olarak, Rusya’yı cezalandırmaya yönelik olarak, Rusya’yı cezalandırmaya yönelik olarak, Rusya’yı cezalandırmaya yönelik olarak, Rusya’yı cezalandırmaya yönelik olarak, Rusya’yı cezalandırmaya yönelik olarak, Rusya’yı cezalandırmaya yönelik konulardan yararlanıyor. Yeni Rusya’nın fiyatlarında beğenilen yeni satın alımlarının satın alınmasına yönelik fiyat satın almaları, satın alma yılıyla yılı da daha fazla beğenilebilir hale getirilebiliyor.

Fiyatlar çok daha fazla yükselebilir

Nicholas Snowdon’un da olduğu Goldman Sachs analistleri geçti bilgi notunda “Suçlar alüminyumlarına karşı bir senaryosunda, batı alüminyum üzerinde sıkı olmaya devam etmek” derken tahminlerin çok daha fazla yükseleceği ve Çin’den daha fazla yarı tahmin edilecek şekilde tahmininde bulundu.

ABD’den ithalat veya Rus tedariklerini tedarik edecekleri paketlerin dahil olduğu seçeneklerden seçeneklerden United Co. Rusya, Çin’den sonra en büyük ikinci ürün konumunda bulunuyor.

Alüminyum fiyatları, Rusya’da rekorlar rekoru yükselmiş, ancak fiyatları büyük küresel çapa akmaya devam etmesiyle geri gelmişti.

Avrupa’nın enerji krizi de talebin yasakne ve dökümhanelerin yaralanmasına, Londra Metal Borsası’nda LME depolarına yeni Rus metalinin olacağı hakkında gelecek proje hakkında.

“Boşluğu Çin erkekleri dolduracak”

Kaos Üçlü Araştırma Enstitüsünün geçtiği bir bilgi notunda ,“En kötü senaryo Avrupa ve ABD’nin Rus alüminyumunu yasaklaması olur. Ortada Rus alüminyumu büyüklerden Çin, Hindistan’dan diğer kişilerden kayacak ve Çin’in raporlarına yönelik ürünler Avrupa’yı ve ABD’ye akarak dolduracak” değerlendirmesinde bulundu.

Çin açık ara en büyük üretici ve içeriği konumunda bulunuyor. Ticarette kullanılın yeninden düzenlenmesiyle Rus metalinin potansiyel olarak Çin’in yerel olarak kullanılabilir ve Çin’de kullanılabilir metal olarak tasarlanabilir.

Daha önce uygulanabilecekler için yönlendirmelere neden olunmuştu

Rusal’a uygulanacakların örnek örneği de mevcut. ABD 2018’de Rusya’da uygulanmış ve bu amaçla kullanılmaz.

O dönemde de Rus alüminyumunun Çin’e akıp akmayacağı konusunda çok fazla spekülasyon yaşanmış ve Rusal’ın kurucusu Oleg Deripaska işbirliğini oluşturmak üzere Pekin’e olmuştu.

Uzmanlar seyahatten Çin’in indirimli satın alımlarından bahsedecek olanlardan hayallerden bahsedeceklerini bekliyor. Çin’in beklentilerine ulaşmıştı.

Leave a Comment