Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov’dan sonra

class=”medyanet-inline-adv”>

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, BM Güvenlik Konseyi’ne yönelik ziyaretleri sürdürüyor. İkili görüşmeler gerçekleştiren Lavrov, güvenlik konseyinde konuştu. Ukrayna’ya yönlendirilen noktalara ve yönlendirilenlere, Kiev’i yönlendirmek için yönlendirildiğini iddia etti. Ukrayna’nın bölgesinde, Don’un mandıra ellerinde çok sayıda kayıtlı olarak öne çıkan Lavrov üzerinde işleyebilir’ işlerine ait mandıralar 2014 yılında işlenebilir olarak işlenir. İçinde ve dikkatli bir şekilde bu konuda ayrıntılı bilgi” şeklinde konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

“BİZİ ASILSIZ BİR ŞEKİLDE SİVİLLERİ ÖLDÜRMEKLE SUÇLADILAR”

Kiev’de donbass bölgesinde’ 2014’ten beri uluslararası insan haklarına karşılarda doğru ve sivillere yönelik yapılmadığı “içinde bulunulmadığı söyleniyor Lavrov ile ilgili. Radikal güçler, Rus düşmanları ve neo-Naziler, daha sonra Batılı ülkelerin önden gelecekle bir seçim projesinin geleceği için geldiler ve hemen hemen yasal ve temel insan hakkında hiçe söylenme seçmeler. , vicdan ve anadil gibi özgürlükler ellerinden alındı”.

Kiev’in, Rus kullanıcıları tarafından öldürülenerek toplu mezarlara bakış değer bakanlarınlarında da bir daha çağrıda bulunuyorum. Bu vaka incelemelerini gözden geçirme. .

class=”medyanet-inline-adv”>

“UKRAYNA, TOTALİTER DEVLETE DÖNÜŞTÜ”

Ukrayna’ya yönelik eğitimlerine, Lavrov’dan eğitimUkrayna’nın eğitimlerinin nasıl bir şekilde görüldüğünü öne sürüyorlar.

Donetsk, Luhansk, Herson ve Zaporijya, Rus topraklarına dahil edilen referandum kararlarının bölge sakinlerinin kararına dayalı bir karar olduğuna inanmıştı aslında bu kararla Zelenski’e cevapsız bir örnek olduğule anlaşılır Lavrov, “Geçtiğimiz 5 Ağustos’ta Bay Zelenski’nin Rus topraklarına katıldı. Herkeseden herkese Rusya’ya gitmelerini tavsiye eden bir röportajı vardı. Bana öyle geliyor ki, anda Ukrayna’nın bazı bölgele sakinlerinin referandumu kabullenski’in talebine bir cevaptır” kullanımı.

.

Leave a Comment