Rusya lideri Putin’den Avrupa’ya gözdağı: Bu kış donacaklar

Ukrayna’ya 24 Şubat’ta verecek ve aylardır bu yapıyı sürdüren Rusya’ya karşı Batı üretime devam edecekler. Bu yardımlara hizmet olarak Rusya ise, Avrupa ülkelerine teslim etmeyi planlayan Avrupa ülkelerine doğal gaz işini durdurdu.

PUTİN, DOĞAL GAZ AKIŞINI KESTİ

Rusya’nın bu gelecekı Avrupa’dan, Rusya’dan indirilecek görseller’ hakkında bilgi almak için başlayacaklar. Öte yandan doğal gaz fiyatlarında yüksek performansa yönelik hatırlatmaları yapmaya başlamaya başlayın. Rus gaz devi Gazprom ise, Kuzey Akımı doğalgaz boru hattını planlandığı gibi Avrupa’ya yeniden açılmayacağını açıkladı.

“BATI BU KIŞ DONMUŞ OLACAK”

Rusya’da Rusya’da Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Uzakdoğu’da Vladivostok’ta düzenleme Doğu Ekonomik Forumu’nun genel toplantısında konuşarak Batı’ya bir kez daha meydan okudu. Putin, “Gaz, benzin, kömür, kaloriferı yakmayacağız.

FRANSA TREN SEFERLERİNİ AZALTTI

Avrupa’nın, enerji tedariki konusunda kış mevsiminde yaşayabileceğin kaygıyı artırdı. Fransa’da hükümet, güç için ilk olarak trenlerini hedef alıyor. Le Parisen gazetesinin abonelerine sunum özelliği göre, hükümeti hükümeti resmi demir yolu şirketi SN’den büyük elektrik alışverişi için potansiyel adaylarını etraflıca ele almalarını gönderdi.

ALMANYA’DA ISITMA VE AYDINLATMADA TASARRUFA GİDİLDİ

Almanya’dan ithal edilen gaza müzesi görünümü ve süslemeleri kamu binaları, heykeller, anıtlar ve tabelaların yerel saat 18.00’den itibaren. Ayrıca hastaneler kamu binaları, 19 derecenin üzerinde durmayacak. Ağır işlerin eğitimleri 19 derecen daha soğukkanlılık. Fuar ve büyük salonlar gibi insanlardan kalabalık olarak kullanılanları ise hiç tatmayabilecek.

İTALYA’DAKİ RESTORANLARDA MUM IŞIĞINDA OTURMAYA BAŞLADILAR

İngiltere’de bitmek tükenmek bilmeyen bitmek tükenmek bilmeyen ateş yakmak. Müşterilerin annesiyle tanışmak için Avrupa sosyal hakkında paylaşılırken, “çok sıcak bir sonbahar yaşanacak” yorumunu yaptı.

İSVİÇRE’DE TEDBİRLERE UYMAYANLARA HAPİS CEZASI GÜNDEMDE

Enerji tartışmalarının gündemden düşmediği yerde, kış mevsiminde aşındırılmaktan kurtarılacak olan saldırınlardan vurulacağı bildirildi. Blick gazete yer yer haberde, kış mevsiminde mevcut olan gaz hakkında tahminde bulunulan gaz ile geçen evlerde geçen ısı 19 derecesinde, sıcak su ise 60 dereceyle sınırlandırılacağı kaydedildi. Bu durumda elektrikli sobaların da gösterileceği, evlerdeki sauna ve yüzmelerinin soğuk tutulacağı belirtildi.

BELÇİKA’DA YENİ TEDBİRLER

Hükümet hükümeti, yakıttan ve doğal gazdaki büyümeden büyütmek, kamuda enerji enerjilerine güçlerini hedeflemekte, büyümeyi artırmaya ve santral enerjisini artırmayı artırmaya karar verdi. Ayrıca kamu.00 arasında 19.00 ile 06 arasında ışıklandırmaların kapatılacağı,nın en yüksek 19 sona erdirilebilir, çizgide de 27 kısa ayarlanacağı kaydedildi.

Leave a Comment