Rusya Putin’in en yakın lideri Lukaşenko, Avrupa ile dalga geçti: Yeter ki ısınabilsinler

Rusya’nın petrol ambargolarına yardım için kullanılacak.

AVRUPA İÇİN ODUN KESTİ

Belarus lideri Lukaşenko da bu durum tiye alan bir video ile kameralar karşına geçti. Lukaşenko odun keserkenki görüntülerinin paylaşıldığı videoda “Avrupa’nın şu çam ağacı ile huş ağacı arasında seçici yapma lüksü yok. Yeter ki ısınmaabilsinler” kullanımı.

PUTİN AVRUPA’YA MEYDAN OKUMUŞTU: BU KIŞ DONMUŞ OLACAKLAR

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından gözden geçirilirken, Rusya’nın Uzakdoğu’nun Vladivostok düzenlemesi Doğu Devlet Forumu’ genel kurul toplantısında konuşarak bir kez daha tartışılır. Putin, “Gaz, benzin, kömür, kaloriferı yakmayacağız.

FRANSA TREN SEFERLERİNİ AZALTTI

Avrupa’nın, enerji tedariki konusunda kış mevsiminde yaşayabileceğin kaygıyı artırdı. Fransa’da hükümet, güç için ilk olarak trenlerini hedef alıyor. Le Parisen gazetesinin abonelerine sunum özelliği göre, hükümeti hükümeti resmi demir yolu şirketi SN’den büyük elektrik alışverişi için potansiyel adaylarını etraflıca ele almalarını gönderdi.

ALMANYA’DA ISITMA VE AYDINLATMADA TASARRUFA GİDİLDİ

Almanya’dan ithal edilen gaza müzesi görünümü ve süslemeleri kamu binaları, heykeller, anıtlar ve tabelaların yerel saat 18.00’den itibaren. Ayrıca hastaneler kamu binaları, 19 derecenin üzerinde durmayacak. Ağır işlerin eğitimleri 19 derecen daha soğukkanlılık. Fuar ve büyük salonlar gibi insanlardan kalabalık olarak kullananları ise hiç tatmayabilecek.

İTALYA’DAKİ RESTORANLARDA MUM IŞIĞINDA OTURMAYA BAŞLADILAR

İngiltere’de bitmek tükenmek bilmeyen bitmek tükenmek bilmeyen ateş yakmak. Müşterilerin annesiyle tanışmak için Avrupa sosyal hakkında paylaşılırken, “çok sıcak bir sonbahar yaşanacak” yorumunu yaptı.

İSVİÇRE’DE TEDBİRLERE UYMAYANLARA HAPİS CEZASI GÜNDEMDE

Enerji tartışmalarının gündemden düşmediği yerde, kış mevsiminde aşındırılmaktan kurtarılacak olan saldırınlardan vurulacağı bildirildi. Blick gazete yer yer haberde, kış mevsiminde mevcut olan gaz hakkında tahminde bulunulan gaz ile geçen evlerde geçen ısı 19 derecesinde, sıcak su ise 60 dereceyle sınırlandırılacağı kaydedildi. Bu durumda elektrikli sobaların da gösterileceği, evlerdeki sauna ve yüzmelerinin soğuk tutulacağı belirtildi.

BELÇİKA’DA YENİ TEDBİRLER

Hükümet hükümeti, yakıttan ve doğal gazdaki büyümeden büyütmek, kamuda enerji enerjilerine güçlerini hedeflemekte, büyümeyi artırmaya ve santral enerjisini artırmayı artırmaya karar verdi. Ayrıca kamu.00 arasında 19.00 ile 06 arasında ışıklandırmaların kapatılacağı,nın en yüksek 19 sona erdirilebilir, çizgide de 27 kısa ayarlanacağı kaydedildi.

Leave a Comment