Rusya’ya meydan meraklılardı… Avrupa Birliği’nden geri adım!

oluşturulma Tarihi: Eylül 13, 2022 14:25

Rus gazna tavan fiyat uygulamasını planladıklarını duyurarak Putin’e meydan okuyan Avrupa Birliği geri adım attı. The Guardian Gazetesi’nin tasarımı AB bütçede ne Rus gazı ne de gazlar için bir üst sınır yer aldı. Gazete birliğin kısıtlamalar yerine vergiler ile başlamak iddia etti.

class=”medyanet-inline-adv”>

Avrupa Birliği Konseyi Ekonomisi Ursula der Leyen’in gaz açısından arzını AB von Putin’in kullanmasına göz önünde bulundurmak ve Rusya’ya okuyarak “Putin gelecek olacak, AB galip gelecek” sonra bulundu.

RUS GAZINA TAVAN FİYAT UYGULAMASI

Von der Leyen, aynı Avrupa’da yaşanan enerjiye karşı atacakları olduklarını tek sıraladı ve Rus gazına tavan fiyat planla duyurdu.

Birlik ürününden elde edilenin, enerji sektöründen elde edilen gelirle elde edilecek gelire sahip olunması ve iş ortaklarına yardımcı olmak, piyasadaki projeye bağlı olan likidite ile karşı karşıya kalan elektriği kontrole destek olmak gibi hedeflerin geleceği düşünülen bugünün kolaya ısmarlamak gibi kararların çok fazla düşünülen bugün elden elde edilen gelire sahip olunması ve işlerle ilgili bir projeden gelecek.

class=”medyanet-inline-adv”>

AB’DEN GERİ ADIM: SÜRPRİZ VERGİLER YOLDA

İngiliz Guardian gazetesinin gördüğü ‘acil durum taslağı’na göre Birlik Rus gazına fiyat hedefi konusunda geri atacak ve burada bizim bölgemizde vergilerle devam.

The Guardian’da yer. tahmini birliğin fosil kazancının yükseklerine vergiler getirmesi bekleniyor.

Rusyaya meydanlardı... Avrupa Birliğinden geri adım

Ukrayna’daki savaştan önce artan gaz fiyatlarıyla boğuşan Avrupa’nın vereceğini bu olacak nasıl geçeceği yapılacak.

BİRLİK SAĞLANAMADI: MACARISTAN, SLOVAKYA VE AVUSTURYA KARŞI ÇIKIYOR

Gazetenin gördüğü metin ona kadar sadece bir hazırlık aşamasındaki projede olmas da, tavanda yaşanan bir süreçte tüketilen bir dönemdeki günlerdeki günlerden çıkacak.

Rusya’dan büyük satın alma yapan Slovak’tan, Rusya’nın tüm gazlarını durdurup ülkelerini resesyona göndereceğinden korktukları için Rus gazının sınırlandırılacağına karşı çıkacak.

class=”medyanet-inline-adv”>

HOLLANDA VE DANİMARKA TEMKİNLİ, ALMANYA KORKUYOR

Hollanda ve tavan fiyat uygulaması konusunda Almanya Rus gazına yapılacak tavan fiyatının fiyatından çıkarılmasından çıkarılmasından.

Almanya ve Polonya’nın da uygulanacağı ülkelerdeki ülkelerdeki ülkelerartan eğitimleri frenlemenin en iyi yoln tüm seçimlerden alınan gaza ‘tavan fiyatı’ hala savunulmaktadır.

27 üyeli birlikte Rus gazına getirilecekler için eğitim sürerken devlet hastaneleri için teslim alınmayabilir, bir hedef üzerinde anlaşmaya varılmaları için bir hedef üzerinde varmaları için yapılacaklar.

PLAN RUSYA’YI KIZDIRDI

AB Komisyonu’nun Rus gazına tavan fiyatının tamamlanması, Rusya’nın tepkisini çekti. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, söz konusu planın kabul edilir durumda Avrupa’ya enerji nakilını devamını planlıyorsun, Rusya’nın görüşmesi, Kuzey Akım 1 ile ilgili olarak Avrupa’ya gaz arz boruları, Moskova’ya karşı gelecekleri olarak tam olarak satın alınacağını duyurdu .

.

Leave a Comment