Saba Tümer’den Armağan Çağlayan’a “Kaç yaşında milli oldun?” itiraf! Rıdvan Dilmen’in anlatımıyla kahkahayı patlatmıştı

Şen kahkasıyla ünlü televizyoncu Saba Tümer Armağan Çağlayan’ın önerileri Gör Beni’ye konuk oldu. Anne kaybınıince İzmir’in kendisine hüzünlerini anlatan Tümer, memleketindeki samimiyetin burada olmadığını ifade etti.

Saba Tümer’e Çağlayan açık açık “Niye her şeyi bıraktığın gibi bir yorumsun?” diye sordu.

Saba Tümer ise şu cevabı verdi:

Ekran Alıntısı

“Evet ama bırakmadım. Niye öyle davranmadığımı istemiyorum. Ben bir süre ara vermek istedim. Gerçekte 25 yıl boyunca herkesten çok kazandım ve çok yorulmuştum. Kendime göre bir para da kazandım gezmek, dünyayı görmek istedim. lardaki konjektür değiştikten sonra da pandemi patladı.”

‘OHA’ DEYİNCE GERİLDİ

Televizyonların amacından şaştığını söyleyen Tümer, eski ekranlarda her şeyin konuşulduğunu dile getirdi. Saba Tümer ‘oha’ tepkisini verince gerilip “Diyebiliyorken diyebilir miyim? dedi.

dd

RIDVAN DİLMEN İLE O VİDEO HAKKINDA İTİRAF

“Kaç yaşında mili oldun?” videosu hatırlatılan Saba Tümer “Şahane o. Ben öyle konuşmayı seviyorum. Rıdvan ile ikimizin anlaması gerekiyordu onu. Olay tatlı bir yere gitti. Yerim dolmadı. .

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bella Hadid'ten Ashley Graham'a... 2023 Pirelli takvimi tanıtıldıBella Hadid’ten Ashley Graham’a… 2023 Pirelli takvimi tanıtıldı
45 gün önce evlenen ünlü çiftten kötü haber!  O sözlerle duyurdu45 gün önce evlenen ünlü çiftten kötü haber! O sözlerle duyurdu
İç çamaşırlı pozuyla büyüledi!  'En sevme seks pozisyonu...'İç çamaşırlı pozuyla büyüledi! ‘En sevme seks pozisyonu…’

.

Leave a Comment