Şadi Yazıcı’dan Ekrem İmamoğlu’na deniz hattı tepkisi

Tuzla yer aldığı 39 deniz hattı beklemesine’ bugün Ekrem İmamoğlu 7 yeni deniz hattı Tuzla’nın, Şadi Yazıcı’nın tepkisini çekti.

Şadi Yazıcı'dan Ekrem İmamoğlu'na deniz hattı tepkisi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi‘nin (UKOME) Eylül ayı fuarında, Yenikapı’daki Dr. Kadir Topbaş ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

Toplantıda, İstanbul’a yapılacak 7 yeni deniz protokolü protokolü de tartışıldı. Teklif, oy birliğiyle kabul edildi.

Açılan yeni 7 hattın rotası “Kadıköy-Kasımpaşa-Fener-Sütlüce-Eyüp, Avcılar-Bakırköy-Kadıköy, Avcılar-Bostancı, Maltepe-Büyükada-Heybeliada-Burgazada-Kınalıada, Çengelköy-Kabataş, Beşiktaş-Kabataş-Karaköy-Kasımpaşa-Sütlüce-Eyüp, Bostancı- -Moda-Kadıköy-Kabataş” olarak açıklandı.

İmamoğlu’nun Tuzla’ya verdiği sözü hatırlattı

Bunun üzerine Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yerel seçiciler Tuzla’da meydana gelen mitingi hatırlattı.

İmamoğlu’nun “Tuzla’yı paralel deniz ulaşımı ile İstanbul’un batısına bağlayacağım.” Eğitimi yeniden kazandırıcı Şadi Yazıcı, duruma tepki gösterdi.

Şadi Yazıcı’dan Ekrem İmamoğlu’na deniz hattı tepkisi VİDEO

“Tuzla halkı 39 bekliyor”

İstanbul’a 7 yeni deniz hattı teklifinde Tuzla’nın sonuca yönelik açıklamalarda Başkan Yazıcı, “İBB’nin ‘bal gibi de sergi’ “gemiyi (İDO) Tuzla halkı tam 39 bekleniyor.” kullanımları.

Şadi Yazıcı dan Ekrem İmamoğlu na deniz hattı tepkisi #1

‘İsmail Abi’ karakteriyle tepki verildi

Ekrem İmamoğlu’nun paralel deniz ulaşımı vaadi ile ilgili daha önce “Öyle otobüsün üstünden ‘Yalancı Pehlivanlar’ gibi vatandaşa yalan sınıf. Bu bir gün boyu hatırlatılır. Vatandaş hatırlatır ve sor. nerede bu hatlar? Nerede bu deniz otobüsleri?” Kullanıcı Başkan Yazıcı, bu ünlü televizyon dizisi Leyla ile Mecnun’un ikonik İsmail Abi’yi kullanarak Ekrem İmamoğlu’na tepki gösterdi.

Başkan Yazıcı, sosyal medya hesabından, “İsmail abi nela halkı tam 39 beklenmeyi bekliyor.” kullanımları.

Şadi Yazıcı dan Ekrem İmamoğlu na deniz hattı tepkisi #2

Leave a Comment