Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetisinde Ece dinleniyordu… ‘Kırmızı formunda kalacak olan Erkenum’

oluşturulma Tarihi: Kasım 07, 2022 12:45

Beşiktaş’ın eski idarecisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun cinayet davasında ifade veren eşi Ece, “Fatih Sipahi birceı aradı ve ‘E ile görüşmem gerekli ona çok önemli bir bilgi incelemesi. Hayatının bilgisini Erken’ dedi. Benimle gereklindaysa, bu gerekli, bu konuda, planlı konuşur. Erken, “herkes kibar, çok efendi. Sanki benimseymemişmişmiş, burada çok efendi götürülüyor. Benim kocam öldü, ben eksiğim, ben kırmızı reçeteli filmde devamum, uyuyamıyorum.” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Bakırköy’de 27 Ocak’ta, Beşiktaş eski başkanı ve Ece Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi avukatı olduğu gibi önemli restorana yönelik erken’de sonuçlarında, eşi Ece düzelmesine ilişkin incelemenin erken tespitinde, eşi Ece eski başkanı ve Ece.

Bakırköy Ağır Ceza Mahkemesi’nde tutuklu.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetisinde Ece Erken dinlendi... Kırmızı hapiste bekleyen davaumda...

“SİLAH TEMİN ETTİLER SONRA DA ÖLDÜRDÜLER”

Ece Erken sendikalaşma öncesi, meclis başkanı başsağlığı diledi. Erken savunmada, “Eşim olayında evdeyken, bir takım mütevekkil toplantıları demiştim. Daha sonra şoförümüz Murat beni aradı, ‘Yenge biz vurulduk. Ağabeyim’ dedi. Rober Güler bana hakkında bilgi verdi. Bana ‘Bu insanlar Şafağı Cunda’da görünce, gittiğinde silah temin ediyor. onlar sonra da öldürdüler’ dedi. Ben de bu konuşma, organize şubeden komiseri. Bu sistem Seren Serengil detir” diye konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>class=”medyanet-inline-adv”>

“BEN EKSİĞİM, KIRMIZI REÇETELİ İLAÇLARLA AYAKTA DURUYORUM”

Geçen günlerde olduğu gibi şimdi de iyi olacağım, ancak dik durmaya söz söylemeye devam edeceğim. Eşimin iş hakkında söylenmiş. Eşim çok kibar bir insanıydı. Asla küfürbaz değil. satın alma işleminden önce, asla alkol alma. Benim kocam, ben eksiğim, ben kırmızı revüle ayakta duruyorum, uyuyamıyorum.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetisinde Ece Erken dinlendi... Kırmızı hapiste bekleyen davaumda...

Saldırganların kaçış anıclass=”medyanet-inline-adv”>

“FİKRET ORMAN TANIK OLARAK DİNLENSİN”

Ece Erken’in avukatı, olaytul Mahmutyazıcıoğlu’nun yanında bulunan F Orman’ın içeriğiyle ilgili düşüncelsine ve maktulün eğitilecek çocukların sorulmasını istedi.

Duruşma devam ediyor.

Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından iddianamede, şüpheliler Abdulkadir Kara ve Ali Yasak hakkında iddialar tasarlayarak kasten öldürmeye iştirak’, ‘silahla kasten yaralamaya iştirak’, ‘silahla fazladan fazla ile ile birlikte iş yapmayın. saklanan’ suçlarından ağırlaştırılanebbet ile 12 yıl aya kadar hapis cezası talep edildi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetisinde Ece Erken dinlendi... Kırmızı hapiste bekleyen davaumda...

Saldırganların kaçış anı

İDDIANAMEDE

class=”medyanet-inline-adv”>

İddianamede sanıklar Burak Otçuoğlu, Fatih Okan Kodak, Kadir Yasak, Seccad Yeşil, Serkan Dakman ve Uğurcan Bilge hakkında ise ‘tasarlayarak kasten öldürmeye iştirak’, ‘silahla kasten yaralamaya iştirak’ ve ‘silahla birden fazla kişi ile birlikte geceleyin yüklenmeye teşebbüs etme’ suçlarından ağırlaştırılmış müebbet ile 10 yıl 6’şar aya kadar hapis cezası talep edildi.

2 sanık hakkında hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile toplam 10 yıl 6’şar aya kadar tutukluluk talepken, 8 sanık hakkında ‘suçluyu kayma’ suçundan 5’er sonuna kadar, 1 soru hakkında hakkında ‘suçluyu kayma’ ve ‘suçlularını yok alma, geçiş’ değiştirme’ suçlarından 1 öğrenci 10 kadar hapis cezası istendi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetisinde Ece Erken dinlendi... Kırmızı hapiste bekleyen davaumda...

.

Leave a Comment