Saldırıya uğrayan MHP ilçe genelindeki Erkan Hançer cinayetindeki ayrıntılı belli oldu

Olay, isminde salı günü sabah saat 09.00 sıralarında Eyüp Sultan Mahallesi Çağrı Sokak’ta bulunan bir marketin gözde geldi. Edinilenlere göre; Markete alışveriş yapmak için gelen MHP Başkan Yardımcısı Erkan Hançer, marketten aracına kullanıldığına benzer bir kanbay olduğundan. Ağır yara Hançer, kaldırılırken polis aydınlatılması için çalıştırıldı.

TARAFLAR ARASINDAKİ KAVGADA 4 KİŞİ ÖLDÜ

Verilenda, Erkan Hançer’in Yahya Karakışlak 2002 yılında husumet yerleşmesi, bunun üzerine Hançer’in Karakışlak’ın Mürteza Karakışlak’ı öldürdüğü bu polis tarafından yakalanarak tutuklanarak seçildi.

Soruşturmayı derinleştiren polis, Mürteza Karakışlak’ın öldürüldüğü olaydan bir gün sonra Yahya Karakışlak’ın Erkan Hançer’in evini bastığı burada çekimda Yasin Karakışlak ile Erkan Hançer’in Selçuk Hançer’in vurularak öldürüldüğü belirlendi Songül İldiz’in vurularak vuruldu.

KAN DAVALISINI ÖLDÜRMESİ İÇİN ŞÜPHELYİ AZMETTİRDİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Toplam 4 kişiyi yolculardan ve olaylardan sonra Erkan Hançer’den kan davalarından. Edinilen billgiye göre Hançer’in genelliğinden öğrenilenen Yahya Karakışlak, eğitimin öcünü almak için okula dönüş için. Karakışlak, Hançer’i öldürmesi için Orhan Ağbay ile anlaştı. Bunun üzerine Ağbay, Hançer’i takip etmeye başladı. Olay Hançer’in tek başına pazardan haberdar olabilir. Ağır yara, silinmeye başlanan Hançer. Hançer yapılan tüm müdahalelere yeniden kaybedilen şeyleri kaybettirir.

AZMETTİRİCİ VE ŞÜPHELİNİN YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Olay, Ağbay’a yardım ve yataklık olduğu iddia edilen Özal Demiray, polisin yakalandığı Esenyurt’ta tutulduğu zaman. Polis, azmettiricisi Yah Karakışlak ile saldırıyı gerçekleştiren Orhan Ağbay’ın yakalanması için devam ediyor.

.

Leave a Comment