Samsung Galaxy S23 özellikleri ile üzebilir

Akıllı telefon meraklılarının umutlarla geleceği Galaxy S serisi, sıkıcılarla iddialarla devam ediyor.

Samsung Galaxy S23 özellikleri ile üzebilir. amiral gemisi modelleri, akıllı telefon öğrenci en önemli sınıfıdır. Markanın güçlü ve gelişmiş teknolojisini gösteren bu cihazlar aynı tasarımdaki karşılaştırmayıya benzer şekilde göz önünde bulundurularaktete. Ancak, çıkıştan üretilen de teknolojiden kaynaklı sebeplerden dolayı markalar kimi zaman bir versiyonda üretmeyecekler. İşte Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un 2023 reklam ajansında süreceği Galaxy S23 serisi için de bu tarzlar dillendiriliyor.

s23

Bugüne kadar yeni seriye güvenerek baktığımız zaman, genel olarak Galaxy S22 serisinden pek de bir geleceğin gelecekte karşımıza çıkacak. Yalnızca Galaxy S23 Ultra modelin 200MP’lik kamera ile gelecek olması ve tüm serisinin güçlü olması Snapdragon 8 Nesil 2 yonga setinden gibi bir şekilde “öncesi” gelecek. Hatta son gelen haberlere göre, şirket renk seçeneğinde bile kısıntıya gitti.

s2323

Samsung Galaxy S23 özellikleri ile üzebilir

Buna göre Galaxy S23 serisi, S22 serisi kadar bile renk seçeneği sunmayacak. Eğer iddialar doğruysa, akıllı telefon tercihini Gökada S23’lerden yana, renklerinden teknoloji meraklıları, Yeşil renklerinden karar vermek zorunda kalacaklar.

Samsung Galaxy S23

yandan batarya kapasiteleri açısından da genel olarak pekine dokunur bir gelişme olmayacakken, voltajın hızının gerilemesi ise SAMSUNG taraftarlarının canını sıkacağa benziyor. Bakalım eski tarz bu telefon modellerine ilişkin yeni bilgiler öğreneceğiz?

Kripto para madencileri için yeni kısıtlama

Leave a Comment