Şanghay Zirvesi’ne damgayı vuran rahatsız edici ifade etti: Aslı Aydıntaşbaş Erdoğan’ın liderlerle olan yoğun yoğunmeye çalışıyordu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şangay İşbirliğiın Cumhurbaşkanı Zirvesi’ne yer alan Semery Başkanlığı Özbekistan’da bulunan Ebedi Şehir Kompleksi’nde Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Tacikistan Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko ile bir araya geldi .

Erdoğan, zirveye katılanlarla liderlerle ağaç dikme bölümüne katıldı. Akabinde liderler ile görüşmeye giderken dikkat çekti.

Şangay İşbirliği Teşkilatı Zirvesi’nde hem merkez olmak hem de sosyal hayatın ilgi odağında.

GÜNDEM OLAN FOTOĞRAFTAN RAHATSIZ OLDU

Erdoğan’ın lider sohbet ettiği anda kayıtta olan gazeteci Aslı Aydıntaşbaş’ı rahatsız etti. Sosyal medya hesabından söz fotoğrafı paylaşan Aydıntaşbaş, paylaşımında “Bu fotoğrafınövünülecek bir görüntüsü olabilir için oldukça dünyadan kopuk olması gerekiyor” kullanımları.

JOE BİDEN İLE OLAN FOTOĞRAFI GÜNDEME GELDİ

Erdoğan’ın lider görüşmeleriyle zayıf olduğu için çalışan Aydıntaşbaş’ ABD Başkanı Joe Biden ile görüşme sosyal gündem gündem. Aydıntaşbaş, Biden ile görüşerek paylaşarak “Biden’la neler konuştuk anlatayım mı?” notunu düştü.

Semerkant'ta koyu sohbet: Cumhurbaşkanı Erdoğan ŞİÖ Zirvesi'ne önemli liderlerle bir araya geldi

FOTOĞRAF 6

Başlık

Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev’in davetiyle ŞİÖ Zirvesi’ne özel konuk olarak kalacak olan Semerkant’a gelen Recep Tayyip Erdoğan, Ebedi Şehir Kompleksi’ni ziyaret etti.

Başlık

Cumhurbaşkanı Erdoğan burada Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile komplekste incelemelerde bulundu.

Başlık
Devlet Başkanı Erdoğan daha sonra, komplekste Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman, Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko ve diğer liderlerle sohbet etti.
Başlık
Başlık
Başlık

Semerkant’ta koyu sohbet: Cumhurbaşkanı Erdoğan ŞİÖ Zirvesi’ne önemli liderlerle bir araya geldi

Özbekistan Devlet Başkanı Şevket Mirziyoyev’in davetiyle ŞİÖ Zirvesi’ne gidecek olan Semerkant’a giden Recep Tayyip Erdoğan’ın gidişi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti. Devlet Başkanı Erdoğan burada seçimye katılan ülkeyle bir seçim sohbet etti.

.

Leave a Comment