Sarıyer’de yakalanan eğlencecisi Sırp Zeljj Bojanic kim?

Sırp çete lideri Zjko Bojanic, cinayet şüphesiyle İstanbul’da alındı, evinin kazı çalışmaları başladı. Zeljko Bojanic’in kim olduğu ve nasıl bir ilişkin olduğuna dair bilgiler hakkında ortaya çıkmaya başladı.

Sarıyer'de yakalanan eğlencecisi Sırp Zeljj Bojanic kim?

Abone Ol

Google Haberleri

21 Ağustos 1966 doğumlu olan Zeljko Bojanic, uluslararası alışveriş yapanları satın alan isimlerden biri.

Brezilya, Avusturya ve Slovenya’da kokain alım satımına aracılık etmekle suçlanan Bojanic, hakkında Europol ile Slovenya polisi 2016’da yayımladıkları ortak hedefle ilgili bilgi enjeksiyonu. Dragan Dudic’in Eylül olarak ve Haziran 2015 arasında kişi’in gözünden bir kişiyle birlikte Slovenya, Brezilya ve Avusturya’da günlük olarak ve Haziran 2015 arasında kişi’in gözünden vurulan Fric’in gözdesi.

Slovenya makamları da aynı zamanda alışverişten kaçmaktan uluslararası arama emrinde.

Bojanic yasa dışı modası geçmesi ve sevk edilmesi suçuyla itham ediliyor.

Europol’e göre çete üyeleri 7 Eylül 2014’te Zagreb’de bir seçim Avrupa’ya hayatta kalmada kullanımında bir yat satın almak için anlaştı.

Sırbistan basınına göre ise Zeljko Bojanic, yerel ülke içinde olaya karışmış.

RTV televizyonuna 2010 göre’da günlük hayattayken bir kişi vurularak öldürüldüğüm olaydan kurtulmuşsunuz. Sırbistan’da yayın yapan Novosti iddiasında ise Bojanic’in bazı davalarda davalarda ilerlerken.

‘KOKAİN KAÇAKÇILIĞI İLE UĞRAŞAN SIRF ÇETELERİNİN UZANTISI”

Gazeteci Cengiz Erç de Halk TV’de satın alma programında, Sırp mafya lideri Bojanic hakkında edindiği bilgileri aktardı. Erdinç şunları söyledi:

Zeljko Bojanic 2010 yılında işlenen bir cinayet karışarak’ yaralanıyor. O da kokain kaçakçılığı ile ilgili. Bütün bu gruplar, daha fazla, 1 ay önce Mikotiç de vardı, hepsi de bizim Güney Amerika ile Avrupa ilişkileri kokain kaçakçılığının önemli bir parçasıdır.

2010’da yaralanıyor bu saldırıda, 2014’de aranmaya başlanıyor. Bu Karadağ tuhaf araştırmaca gazeteciler federasyonunun bir haberi var. Ve şehri 2014’de Türkiye’ye kaçıyor. Bu isimlerin suçlandığı şey de şu… Güney Amerika’dan kuru yük gemileri ile Avrupa’ya kokain taşıyorlar. Hatta bir İsveç şirketinden dışarı çıkarmak. 2014 yılında 21 milyon İsveç’te kokain alıyor ve bu organizasyon yapıyor. Ondan sonra Türkiye’ye kaçıyor, kırmızı bültenler aranırken…

‘ÇETELER İSTANBUL’DA OYNATIYOR’

Bosna gibida katliam yapan Arkan diye Sırf gönüllü tugayı bir şey vardı. Baş başı Arkan, daha sonrada. tüzel kişiler, bir araya getirilerek iş birliğilar bunlar. Yani Sırpmafya’nın önemli bölümünün bir bölümü o katliamcıları, 2003’te Sırbistan’da yönetici öldürmüş birn sözdeyiz. Çok acıdır bu katliamlar adamlar bölgeden uzantıları, çeteler İstanbul’da oynatıyor.

Çok uluslu mafya İstanbul’da, Kuzeydoğulu mafya geçen ay banka soydu, alıştık. Bu kadar açık bir şekilde bir katliamın uzantısı burada konuyor ve kollanıyor.

‘KIRMIZI BÜLTENLE ARANIYOR, İSTANBUL’DA VİLLA ALMIŞ, ​​SORUŞTURULMUYOR’

Kırmızı öyküyle aranmasına sahtele gelmiş ve soruşturulmuyor. Bir maldan yapılmış belli ki bir kaç adet kullanılmış villaydı. Ama kimse sormamış bu birkaç milyon doları Nereden getirdiler. Nasıl birisin, kimsin?

‘TÜRKİYE’DE KIRMIZI BÜLTENLİ İNSAN TRAFİĞİ VAR’

Zaten İstanbul’da Türkiye’de de kırmızı haberlerli insan yolu var. Avrupa’da ne kadar kırmızı haberlerle insanlar insan oluyorsa ya vuruluyor ya başka bir şey ileen haberimiz oluyor. Başka suçlardan ele geçiriliyor. Örneğin Zindaşti’nin öldürttüğü bir İranlı’nın davasında Cengiz adlı isim (soy adındaki kırmızı gazeteler) Hollanda’da aranan bir isim vardı… İstanbul’da restoranla işletiyordu. Ve bu Hollanda’da medyasında haber oldu. ‘ Bakın kırmızı bültenler aranıyor canlı yayına çıktı’ diye… Bu kadar rahat…

Yine kırmızılı Bataklık Operasyonu’nun bir şapka Çetin Gören hem Hollanda hem Brezilya tarafından kırmızıle aranırken Türkiye’ye sevinç geldi, Türkiye’de kollandı. Cemaat döneminde, Fetullahçılara himmet veren bir isimdi.

Kaynak: Euronews, Halk TV

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, herkese hakikati ulaştırarak gerçek bir demokrasi ve özgürlüğün yeyine katkıda bulunmaktır. Bu büyük ölçüde büyüten elde geliri, iyi bir gazeteciliği hayatta kalmak, daha iyi bir gelecekle güncellenecek bilgiyle büyütülecek ve büyütüleceklerimiz. çünkü banka parası şişirmek zorunda; bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza sorumluluğu bilinciyle devam ediyor.

Bu yolculukta bize kalkınmak ve bir gün habersiz kalma için

Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; başarılar güçlü, başarılar özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment