Şaşkına çeviren olay: Okyanusta ‘yüzen’ bir Tesla bulundu! “Böylesine gelişmiş bir araç için trajik bir oğul”

Tesla Model 3, Model Y ve Model S gibi modelleriyle elektrikli araç hakimiyet, donatılması için. Hatta daha fazla modelde bulunan Tesla için elektrikli araç devrini işletmeden biri şeklinde bir değerlendirme da mümkün. Tesla araçlarını kullanabilecekleriyle ünlü. Gelecekteki bir süre boyunca kullanılmayacak şekilde otopilot özelliği devredeyken uyuyan veya başka bir koltuğa dönüşmekte olan Tesla oluyor. Üstelik daha da ilerleyenler de var. Eski ailelerinde bulunan Tesla’nın sahibi gibi.

OKYANUSTA YÜZEN BİR TESLA!

Futurism’in aktardığı göremediği, alıcı’daki Carpinteria’nın açıklarında okyanusta yüzen bir Tesla bulundu. Neyse ki, aracı içinde bulunacağını tespit etti.

cıvıldamak

PEKİ BU İLGİNÇ OLAY NASIL YAŞANDI?

Tesla’nın bir plaj aracına sahip’inin sahibi, aracı olduğu için 3 Model’i tercih etti. Araç sahibi Tesla’yı sahilde çalıştırıldı. Tahminlere göre ise gelgit yaşanınca araç suda kaldı. elindekian araç sahibi, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Cybertruck’ın temizliğiyle kısa süreliğine de bir tekne görevi görebileceği iddiasına görüşmeyle kaptırdı.

Bir yetkili, “Sahibine, arabasını okyanustan çıkarması denetimi konusunda tavsiyede bulunduk” dedi. Hala açıklığa kavuşması gereken yoldaki bu ilginç olay, “Böyle gelişmiş bir araç için trajik bir oğul” şeklinde yorumlandı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İsveç'ten mesaj var! "Türkiye değil"İsveç’ten mesaj var! “Türkiye değil”

.

Leave a Comment