SEC Ripple (XRP) Davasında Yeni Gelişme!

SEC ile Dalgalanma (XRP) hukuksal tartışma devam ediyor. piyasa ve XRP incelemeleri davanın ne zaman biteceğini merakla beklerken önemli bir gelişme bekleniyor.

önümüzdeki haftalarda dünyanın önde gelenleri blok zinciri ticaret örgütlerinden biri olan Dijital Ticaret Odası (CDC) Görünüşe göre geçen zaman Ripple-SEC’e girişte bulunmuştu.

Dijital Ticaret Odasının bu talebi mahkeme tarafından onaylandı.

Dijital Ticaret Odasının bu talebi yargıcı Analisa Torres tarafından 21 Eylül’de bu talebi kabul edildi.

CDC davada “mahkeme dostu” statüsünde yer alacak. Bu statüye yönelik herhangi bir bilgi ve satıştan satış mağazasına kabul edilmemesine izin veriyor.

Mahkeme CDC’ye davayla ilgili brifing sunmak için 26 Eylül’e kadar süre verdi.

Dijital Ticaret Odası’nın buna SEC’e tepki gösterildi. SEC, CDC daha fazla ek müdahil olma taleplerine izin verilmesi halinde mahkemeden daha fazla süre talep gibi belirtilen gibi.

Dijital Ticaret Başkanı Perianne Boring’i anlatacağını söyledi:

“Gelişen kripto para sektörü için açık ve bir dizi kurala ihtiyaç var.

Bu bağlamda uzun vadede yapılacak- varılamayan Ripp SEC davasında artık bir ortak paydada buluşulması ve kripto sektörü için olumlu olacak bir karara varılması gerekiyor.”

XRP durumlar, 2020 yılında SEC tarafından Dalgalanma Laboratuvarları ve yöneticileri Brad Garlinghouse ve Christian Larsen‘e karşı açıldı.

SEC davalı 1,38 milyar dolar üzerinde XRP tokenini kayıt dışı menkul olarak sattığını iddia ediyor.

Bu davanın sonucunun ortaya çıkarılması hem de XRP arkadaşları tarafından merakla bekleniyor. Çünkü bu davanın XRP’nin bir seçim olacak şekilde tasarlanacak.

Mahkeme, “SEC’in tercihini verirse, SEC’in benzer şekilde token satışı yapılabilir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telgraf grubumuzu, heyecan hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve iOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyatıne hemen başlayın!

Leave a Comment