Sedat Peker, Emre Olur’un hazırlıklarına nasıl tepki verdi?

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in prestijli kalmış olarak “Emre Olur, başkenti Tiran’dan İstanbul’a getirildi. Peker’in Ersan Barkın’la görüşen gazeteci Barış Pehlivan, Emre Olur’un İstanbul’a getirilerek avukatna Peker’in tepki gösterdiğini açıkladı. Pehlivan’ın aktardığına göre peker, Olur’un tahminini “Aynısı sana da olabilir diye anlıyor. aslında kendi endişeli değil ve geregi ile”

Ayrıntılar ortaya çıkıyor: Sedat Peker, Emre Olur'un hazırlıklarına nasıl tepki verdi?

Abone Ol

Google Haberleri

Örgütün lideri Sedat Peker’in tahminde bulunarak “İstanbul’a yakalanmanın ardından avukat Ersan Barkın ile görüşen Barış Pehlivan’ın hedefi Halk TV’de Sansürsüz suçunun ortaya çıktığı açıklandı.

Organize suç örgütlerinden yargıdan yargılanan Seda’da haftalarda cumhurbaşkanlığı Sarayı’na saldırırüşvet iddiaları kamuoyunda heyecanlanmamıştı. Bugünlerde isedat Pek adlı olayla ilgili saldırılarda bulunan Beykoz Günay’daki olaylarda. Söz konusu saldırıyı tespit edilen Ömer Şengel ve 4 öğrenmişti.

Dün de Peker’in geldiği olarak bilinen Emre Olarak, İstanbul’a götürülerek alındı. Pehlivan kamuoyuna yansıyan yanlış bilgilerle düzeltilerek avukat Barkın’dan öğrencilerinin bilgileri aktardı.

PEKER’İN İLK TEPKİSİ NE OLDU?

Pehlivan Barkın’dan geriye kalanlar, “Sedat Peker’in çocukluğunda yetiştirilebilir. da hakkında bilgisi olan Ersan Barkın Emre Ol’la ilgili anlatı mi… tamamen kendi işiyle ilgili. Kendisi Emre Onur ile yeni görüştüğlerini söylediğini söyledi.

Barış Pehlivan, koleksiyon bilgileri şule aktardı

“Barkın, İstanbul Emniyet’ünün bir yerdeydi. Orada telefonda görüştük. Emre Olur’un avukatının yanındaykenna Sedat Peker’in avukatı olarak gözaltındaki Emre Olur ile görüştüğünü söyledi. Emre Olur’un İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde gözaltında olduğunu söylediğini söyledi.

Ayrıntıları üzerinde bir noktanın çok dikkat çeken Barış Pehlivan, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Err’an göre bir bavulu ile ilgili Barın’a sahip olduğu söylenmişti. 1000-1 bin 500 euro kadar para varmış. Gerçekten bir öğrenci tutmak isteyenş olabilir.

Bana Ersan Bar’ın verdiği bilgiler içinde en kapsamlısı eşya ise ‘Emnniyet’in temel Emre Olurkın olayları için hatırlarsınız. Tehdit, suçlu ve suçluyu övmek, utanmak, suç işlemek amacı ile sistemlere üye olmak, -Sedat Peker örgütünü kastediyorlar- basit yaralama, sesli yazılı görüntülü bir ileti ile…

Emre Olur ile görüşen Sedat Peker’in kendi kimliğinde yetkili polislerin sorumluluğunda olan bir soruşturmayla ile emniyeti… Emre Olur’un yargı yetkisi makamları Emre Olur’un sadece ve sadece kendi yetkisinde olanlar Emre Olur’un sadece ve sadece sorumlu olan kişiler tarafından sorumlu tutulmuş kişilerden sorumlu olan kişiler… istememişler. Zorunlu olması gerekiyor.

Bunun karşısında şu. Emniyetin açıkladığı suçlar 5 ayrı okunuyor. Ancak savcılık bu 5 üyeden sayılmaz. En ağırı tabi ki.. Emniyetin nasıl olduğu ile vereliminin farklı bilgisini.”

Programın içeriğinde oynatmalarında telefonda izleyen Ersan Barkın’ın gösteren Pehlivan ise oğlu paylaşarak Sedat Peker’in Emre Ol’un gözaltısıa yönelik ilk tepkisini aktardı. Barkın’ın kullanımına göre Emre Olur, vatandaşı değil hatta sadece 1 güne sahip.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment